Wpis z mikrobloga

Skończyłem, 200h przegrane. Pamiętam jak widziałem, że ktoś pisał że końcówka gry jest dużo gorsza, a ja się zastanawiałem o co temu człowiekowi chodzi. I rzeczywiście tak jest xD, do pewnego momentu gra dosłownie zachwyca, a potem powtarzalność etapów, przeciwników i najgorszy quest design w otwartym świecie ever zaczyna #!$%@?ć. No ale i tak było warto, chyba xD

#eldenring #gry #xbox
  • 11
No ale i tak było warto, chyba xD


@deziom: jak ktos gral w poprzednie gry FS, jest zakochany i chce po prostu wincyj wszystkiego to jest swietna gra, jak ktos chce zaczac to w sumie przez mase ulatwien tez sie nadaje. Przez duszki, op buildy, bleed itp w zasadzie nie trzeba sie uczyc bosow, miec dobrego buildu czy cos zeby przejsc gre.

ALE po prostu robiac ranking to bardziej skondenfowane soulsy
@steemm grałem też na swoim gówno buildzie pod siłę, więc to na pewno miało wpływ, jak wyszedłem na pvp to gość z 2 katanami złożył mnie w 2 sekundy XD, no ale sprawdzanie buildow chyba nie ma sensu
@deziom: mi się tam końcówka (tj. końcówka końcówki) podobała, tj. tam gdzie jest śnieg to było faktycznie słabo (Consecrated Snowfields, Mountaintop of the Giants), ale wszystko co po nich to leciało już szybko bo było krótkie (Mohgwyn Palace, Farum Azula, Miquella's Halightree) i jedyne co było to bicie bossów. Dodatkowo baaaardzo łatwo było wbijać levele - mam wrażenie, że dużo więcej czasu spędziłem mając level w przedziale 90-110 niż 110-160.

Jeśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deziom: a ja nie rozumiem tego narzekania na koniec gry. Tzn. sama końcówka, gdzie mamy 3 bossów jeden po drugim faktycznie trochę przegięcie ale Farum Azula mi się bardzo podobało pod względem klimatu. Te lodowowe tereny też. Mi całość zajęła ze 180 godzin i też trochę byłem zmeczony pod koniec ale to raczej samą długością gry i liczbą pobocznych bossów, którzy faktycznie są powtarzalni. Być może za dużo tego wszystkiego, z
@K_Feras_P: moze zle sie wyrazilem - jak ktos ma przechodzic 20 raz soulsy albo jakies mody to w sumie moze to traktowac jako odskocznie i fajna gre, jak ktos nigdy nie gral to uwazam ze dowolna gra FS jest bardziej warta polecenia.