Wpis z mikrobloga

Aluminium w postaci mikro pasków jest czasem spuszczane z samolotów i zatruwa powoli ekosystemy. Dużo o tym czytałam. I o chemitrials tez. Ludzie celowo się wyniszczającą. Planeta się przeludnia. Ludzie opamiętajcie się. Kościoły się wyludniaja. Pogoda się zmienia. Nie używajmy aluminium. Garnki tylko emaliowane, sztućce tylko metalowe. Aluminium to produkt diabła!


xD
@Theo_Y:

> Aluminium, drodzy czytelnicy jest naprawdę szkodliwe, pomimo iz w przyrodzie jest najczęściej występującym pierwiastkiem to jednak organizmy żywe nie zdołały się do niego przystosować. Okazuje się, że autor tekstu ma wiele racji, a ja unikam aluminium jak ognia- szczególnie potraw przyzadzanych na tackach aluminiowych. Tym dbającym o zdrowie i rodzinę polecam książkę pt. "Aluminium, o tym się nie mówi głośno" Berta Eghartnera. Książka daje wiele do myślenia, pokazuje cały
Aluminium w postaci mikro pasków jest czasem spuszczane z samolotów i zatruwa powoli ekosystemy. Dużo o tym czytałam. I o chemitrials tez. Ludzie celowo się wyniszczającą. Planeta się przeludnia. Ludzie opamiętajcie się. Kościoły się wyludniaja. Pogoda się zmienia. Nie używajmy aluminium. Garnki tylko emaliowane, sztućce tylko metalowe. Aluminium to produkt diabła!


@Theo_Y: O k*rwa to już jakiś maksymalny poziom odklejenia XDD
Aluminium w postaci mikro pasków jest czasem spuszczane z samolotów i zatruwa powoli ekosystemy. Dużo o tym czytałam. I o chemitrials tez. Ludzie celowo się wyniszczającą. Planeta się przeludnia. Ludzie opamiętajcie się. Kościoły się wyludniaja. Pogoda się zmienia. Nie używajmy aluminium. Garnki tylko emaliowane, sztućce tylko metalowe. Aluminium to produkt diabła!


xD

@Theo_Y:
Dużo o tym czytała, czyli na Facebooku infografiki z żółtym tekstem, rzetelne źródło informacji.
Oświeceni XXI wieku, wyłącz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Jedyne co tu jest prawdziwe to to żeby nie pakować rzeczy kwasnych w alu bo faktycznie reagują. Ale to poziom chemii z gimnazjum, rozpisanie reakcji kwasu z metalem. Szkoda ze na tych lekcjach nie pokazują jakie reakcji praktycznie zachodzą wokoło nas i jak je użyć...

Przykłady praktycznych:

kwas z metalem - nie pakujemy ogórków kiszonych w folie Alu, nie robimy sosu pomidorowego na niesezonowanej patelni (bez powłoki) bo zrobimy sole
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Ten wątek jest wręcz modelowym przykładem jak zacofane pospólstwo wyśmiewa temat którego nie jest w stanie zrozumieć: foliowe czapeczki i rozwodzę nie się nad jednym komentarzem jakiegoś debila przy czym komentarze tutaj wcale mocno poziomem wiedzy od komentarza wspomnianego debila mocno nie odbiegają.
@Eremites: Chodziłam, nawet w sumie mogę powiedzieć że jestem oczytana, coś tam wygrywałam nawet - po prostu pisząc na wykopie staram się dostosować do poziomu portalu i przekazać jakąś wartość w zrozumiały dla mas sposób. Na żywo lepiej mi wychodzi, w piśmie czasami masz rację że jest "jak gówno". Ale no. To tylko rant w internecie.

W trakcie swojej krótkiej przygody z uczeniem w sumie też używałam podobnego triku i wyciągałam