Wpis z mikrobloga

Irytuję mnie to, że istnieje taki tag jak "damskiprzegryw". Wiecie co to znaczy fugazi? Fu-gah-zi, fu-gay-zi, czyli ściema, pic na wodę, fatamorgana, coś co nie istnieje, nie ma tego na tablicy Mendelejewa, coś co nie jest realne.

Jeśli byłbym carem wykopu w--------m ten tag w kosmos, a każdego użytkownika, który użył tego tagu w przeciągu ostatnich 5 lat zbanował permanentnie (oprócz dobrych chłopaków z tagu #przegryw).

Pewnie rano jakiś normik, który wstanie zobaczy ten wpis i znowu zacznie pisać jakieś kocopoły. Wczoraj jak się obudziłem z 10 powiadomieniami od rozwścieczonych normików to mi się odechciało wstać i leżałem w łóżku do 14. A więc zobaczcie normiki ten filmik - https://youtu.be/dKmvvBelNcw. Koleś założył Tindera i dał zdjęcia grubej laski (potocznie się na takie laski mówi cysterna lub wieloryb). W 24 godziny miał 474 polubień, dramat. Teraz zróbcie to samo z PRZECIĘTNYM facetem, powodzenia. "damski przegryw" - śmiechu warte, jak to w ogóle brzmi...

#przegryw #blackpill #p0lka
a.....z - Irytuję mnie to, że istnieje taki tag jak "damskiprzegryw". Wiecie co to zn...

źródło: comment_1653954207GMysusfItKw4M1zz2Tnvfy.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@apaez: Holy bayzed take.
Nie ma czegoś takiego jak damski przegryw, chyba że trans ale nawet one mają branie. xD
Rafalala ma więcej szczęścia w szukaniu partnera niż 5/10 chudy chłopak.
  • Odpowiedz
@serio_serio: A gdzie jestem? Ehh... Zacząłem przeglądać Twój profil i spodobał mi się ten obrazek bo ktoś ci go wysłał. Chciałem odpisać Ci normalnie, ale przypomniałem sobie rozmowę z innym osobnikiem z tagu "damski przegryw" i choć mimo mojego starania zostałem zwyzywany.
  • Odpowiedz
I w tym przypadku są duże różnice między częścią kobiet i częścią facetów - tacy jak ty widzą "oo, ma chętnych na stosunek seksualny więc nie jest przegrywem" ale dla tych lasek to jest to samo co dla ciebie pójście na dziwki - takie "pff" nie polepszające poczucia że jest się niechcianym i niespełnionym.


@serio_serio: No według wykopków jak laska jest samotna i brzydka, ale kręci się wokół niej ziutek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@apaez: nieeee, to ja mam gorzej w życiu życiu ciebie i mi sie należy więcej uwagi!!! Patrzcie na mnie jak mi źle ojoj a teraz specialnie spadnę z schodów aby ktoś mi dal atencje!!
  • Odpowiedz
No według wykopków jak laska jest samotna i brzydka, ale kręci się wokół niej ziutek z Chłopaków do Wzięcia, to przecież powinna się cieszyć xD bo jakiś chętny jest


@localoca: Dla kobiety, to dramat, gdy interesują się nią nieatrakcyjni mężczyźni, ale chłopy tego nie pojmują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No według wykopków jak laska jest samotna i brzydka, ale kręci się wokół niej ziutek z Chłopaków do Wzięcia, to przecież powinna się cieszyć xD bo jakiś chętny jest


@localoca: a teraz wahadło normika w drugą stronę

Jak facet dba o siebie, dobrze wygląda, chodzi na siłownię, trzyma dietę, zarabia powyżej średniej krajowej, ale jest niski to niech się cieszy, że w ogóle jakaś na niego spojrzała i w ogóle
  • Odpowiedz
Damski przegryw istnieje i polega on na tym, że dana kobieta np 3/10 ma 500 par i każdy z tych facetów jest 1-5/10

A ona by chciała takiego 7/10 więc uważa się za damskiego przegrywa
  • Odpowiedz