Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
pierwszy raz widzę żeby ktoś się w profilu chwalił chorobami.


@WielkiNos: Setki takich profili w swoim życiu widziałem. Taka moda. Te portale przyciągają głównie tego typu osoby.
  • Odpowiedz
ja mam zerowe wymagania co do wzrostu. Jak ktoś jest niski to jakie może mieć wymagania wzrostowe? xDDD tylko w urojeniach wykopów liczy się wzrost. Chociaż muszę przyznać, że odkąd czytam wykop to faktycznie unikam niskich facetów bo zakładam, że są zakompleksionymi frustratami. ¯_(ツ)_/¯ a już nie wspomnę o tym, że x facetów kłamie odnośnie wzrostu - później przychodzą na spotkanie, a tu znacznie niżsi kolesie, a że sama jestem niska to
  • Odpowiedz
Setki takich profili w swoim życiu widziałem. Taka moda. Te portale przyciągają głównie tego typu osoby.


@unfolding Ale nie mówię o borderline, bo psychiczne są akurat modne. Chodzi mi o pcos. To jest dla mnie dość intymne wyznanie już dla kogoś bliskiego. Chyba, że chce od razu odrzucić facetów, którzy chcieli by mieć łatwo dziecko nie wiem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: no ja mam 158 cm. Z automatu kazdy facet jest ode mnie wyzszy. Jak bylam mloda to w ogole nie zwracalam uwagi na wzrost - podobali mi sie faceci ze wzgledu na ich urode i tyle. Teraz jak widze te wszystkie nienawistne komentarze i kompleksy to faktycznie mam ochote unikac nizszych zeby nie musiec przebywac z tego typu osoba. Zakola to tez jest zabawny temat - ostatnio ktos napisal
  • Odpowiedz
ludzie sa tak przyzwyczajeni do photoshopa, makeupu, ze nie dociera do nich, ze realni ludzie maja brzydkie krzywe zeby, krosty, zmarszczki, sucha skore, czy celullit, i ze to jest normalne. Media mocno piora mozg przdstawiajac nierealny wizerunek czlowieka.


@little_muffin no jak się z domu nie wychodzi to tak jest. Sami siebie dołują i sobie piszą it's over itd. Baby na forach aż tak się za wygląd chyba jednak nie jadą.

Albo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Venzey: na portalu randkowym w opisie o sobie chyba wypadałoby się przedstawić z jak najlepszej strony, a ta napisała całą stronę o tym, jaka jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz