Wpis z mikrobloga

Zróbmy wielką listę LoozakBossa z ostatnich tygodni xDD

- ma firmę ze wspólnikiem, której nikt nie namierzy
- spokojne strimy to przyszłość
- strimy DJ
- wędzarnia live
- sprzedał komputer, który zabrał mu sąd XD
- zakup kamerki
- ksywa "gural" nigdy już nie wróci
- 5000zł na prawnika, który się okazał prawniczką a w konsekwencji pracuje dla Loozaka za darmo w imię sprawiedliwości XD
- paczki dla Kanonowicza za 500zł

#gural
  • 13
Mnie się podoba jego konsekwencja i determinacja z jakimi chce się za wszelką cenę utrzymać w klimacie pato. To ślepa uliczka, ale on tego jeszcze nie zrozumiał.
On serio nie ma pojęcia, ile by wyciągał kasy robiąc family content dla dzieciaków. Ale - po pierwsze - on kompletnie nie ma na to pomysłu. A po drugie - on jest tak nieprzyjemnym człowiekiem, że nie dałby rady być miłym i trzeźwym na strimach.
@yosemitesam: podczas chyba ostatniego strima, włączyłem na moment wg mnie bardzo kluczowy.
Nosacz powiedział dokładnie tak: "nigdy nie zrezygnują z youtube'a. Nie odciągniecie mnie od koryta".
To tylko pokazuje, że on nie ma nic innego w głowie i w planach, jedynie ostatnie podrygi na youtube.
Wróci w piątek, pare donejtów wpadnie na alko-gry z pitą wodą mineralną i tyle.
NIkogo ten człowiek już nie interesuje a tylko sam siebie ośmiesza i
@JanParowka: wyobrażasz sobie takiego Grzesia na konferencji albo na gali gdzie każdy człowiek będzie mu chciał nayebac ? No chyba że będzie chodził z ochroną,jak on nawet na wakacje w Pl nie pojedzie a co dopiero gala na kilka tys osób. Jedynie gdzie on może pojechać to rowerem na dozór z teczką albo na rozprawę do sądu. Dopóki nie zniknie z internetu i ludzie o nim zapomną albo nie wyjedzie to