Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Będą lekkie spoilery, ale nie wchodzę w ważne kwestie, więc możesz czytać spokojnie Mireczku and Mirabelko.

Plusy:
- Czuć klimat Lost. Jako serialomaniak, mogę stwierdzić, że daaaaaaaaaaawno nie czułem od serialu takiej otoczki Lostów;
- Sama historia tego miejsca jest ciekawa i chcesz wiedzieć co będzie dalej.

Minusy:
- Casting. Harold (Michael z Lost) daje radę, ale cała reszta to wygląda jak z jakiejś łapanki. Sztuczne rodziny, sztuczni ludzie. Chłopowi zginęła rodzina w strasznych okolicznościach a po nim nie widać załamania. Twierdzi, że no był dobrym ojcem xD

- Ludzie to debile. Takich debili to dawno nie widziałeś w serialu. Wszem i wobec wiadomo, że otworzysz okno to ktoś wlezie i cię zje. No ale jestem bardzo samotny, otworzę ale tylko ty wchodzisz ok? Jesteś bardzo ładna i tylko ty mnie rozumiesz. Poruchamy się i będzie git. Z rana każdy rozejdzie się w swoje strony. No kurde nie bardzo xD

- Wątki historii tego miasta w pytę, a tu mi pokazują, że rodzina w końcu ze sobą rozmawia, bo wcześniej było w domu milczenie. Juch mnie to obchodzi, pokażcie mi jak Boone z Johnem znajdują samolot;

- Dzieci. Ooooj tak, dzieci. Pamiętacie, że w Lost na wyspie nie było dzieci? Fajnie było, co? Tutaj każdy bachor to imbecyl i tylko #!$%@?. Wręcz pragniesz, żeby gówniarz otworzył okno w nocy xD

- Kitajce i ten bogacz. Wątek kompletnie z dupy. To samo z tą lekarką;

- Wątki LGBT. No takiego wciskania to nawet #netflix mógłby pozazdrościć;

- 19 latka gra jakąś cycatą 13. Rozumiecie jak się to ogląda? Czujesz dyskomfort jak lata schludnie ubrana i w głowie masz, że kurde ona nie wygląda na jakieś 13. Sprawdziłem, za rok będzie okrągła dwudziestka xD

Jak widać więcej minusów, ale mam nadzieję, że ktoś tam w następnym sezonie to lepiej rozpisze i zostawią te nudne, niepotrzebne wątki. Mimo wszystko muszę przyznać, że jak tak sięgnę pamięcią to dawno tak bardzo nie czekałem na drugi sezon jakiegoś serialu. Jest tam nawet coś w podobie bunkra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7/10 max. Serial ma potencjał, ale bez podniety póki co.

#seriale #from #lost
Pobierz Mega_Smieszek - Będą lekkie spoilery, ale nie wchodzę w ważne kwestie, więc możesz cz...
źródło: comment_1653895308eY1i4uBCGOoN0OWJmFSSro.jpg
  • 6