Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że polscy youtuberzy płacą za komentarze by oszukać algorytm?
Sztuczność tych komentarzy i tych emotek bije na kilometr. MyMajewscy też to robią. U nich to wjeżdząją te komentarze minute po publikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zazwyczaj konta bez awataru, pozytywny komentarz który od razu łapie 13 lajków i ma odpowiedzi pod nudnym jak flaki filmem XD

Wow co za egagement! Cash you're the best!

#vlogcasha #youtuberzy #afera #youtube #humorobrazkowy
QAtester - Czy tylko ja mam takie wrażenie, że polscy youtuberzy płacą za komentarze ...

źródło: comment_1653891062TIsgctWtJ80sHjLrW3woWu.jpg

Pobierz
  • 21
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@QAtester: Jak jeszcze te jego vlogi z am. łacińskiej oglądało się fajnie to teraz juz mnie #!$%@? tą sztucznością, a najgorszy jest ten udawany śmiech na siłe.

Komentarzy pozytywnych dużo, bo jego widownia to większość mentalni boomerzy, którzy jak widać cieszą się tym co nagra, za dużo nie wymagają.
@FuckTheWorld: gość nie ma talentu do vlogowania. Jego ryj jest w 90% ujęć, nawet jak coś pokazuje. Wszędzie się śpieszy. Dojedzie do fajnego miasteczka to jedzie na pole namiotowe i pokazuje ludziom gwiazdy których nie widać XD

A potem odjeżdza skoro świt. Do dupy takie podróżowanie. Jakby miał trochę oleju w głowie to by to robił solo i skakał z miasta do miasta ale zwiedząjąc je kompletnie. Miałby czas na budowanie
@Heelouu: są tendencyjne, często w ogóle nie mają sensu biorąc pod uwagę co jest w filmiku. Ten sam pattern emotek. Konta bez awatara z dziwnym imieniem i nazwiskiem, kompletnie zablokowana prywatność chociaż po komentarzu i nazwie konta można stwierdzić, że taka Halina Łopatka to jakaś 50 letnia NPC która nie wiedziałaby jak blokować prywatność na google (na default jest otwarte konto). Do tego te komentarze pojawiają się bardzo szybko, żeby algorytm
@QAtester: jak Ci sie to nie podoba to nie oglądaj po prostu... to proste i skuteczne rozwiązanie.
Dawanie rad co zrobić by było lepiej kolesiowi który ma 400 tys subów i jest w czołówce w tematyce podróże to jak uczenie ojca robić dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)