Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Mirków obeznanych z #a-----l #p--o #cydr
Wybieram się na wakacje do Polski, mój problem polega na tym, że nie przepadam za smakiem piwa.


Tutaj w #uk pije głównie cydry i zastanawiam się czym mogę je zastąpić będąc w Polsce? Jaki napój alkoholowy będzie dostępny w większości knajp poza piwem? Może jakiś konkretny rodzaj piwa?
Pamiętam, że przed wyjazdem smakował mi całkiem cydr lubelski, poza tym nie kojarzę żadnego innego :/

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MallaCzarna: W polsce można kupić cydr FIZZ - ostatnio widziałem w auchan (import z Łotwy).
Co do polskich cydrów to są raczej słabe i słabo opisane. Nie wiadomo który jest wytrawny, a który słodki.

Osobiście bym polecał Ci spróbować piwa typu LAMBIC (Faro, Kriek) powinny być dostępne w polsce, głównie z importu z belgii. Moim zdaniem nie za słodkie, a bez piwnej goryczy.

Natomiast jeśli będziesz w polsce to koniecznie
kendziu666 - @MallaCzarna: W polsce można kupić cydr FIZZ - ostatnio widziałem w auch...

źródło: comment_1653905166Mhv1uA4gmYttoT1ZTWFGvb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MallaCzarna: jak ostatnio bylem w polsce to mieli w "delikatesy centrum". Wg google powinno tez byc w kauflandzie. Albo po prostu poszukaj w jakims sklepie internetowym z dostawa. Wpisz:
Nuwang Ume Lychee
Dystrybutorem jest TIM Wina SA z bielska bialej.
  • Odpowiedz