Wpis z mikrobloga

#motocykle #chwalesie pomysłów było wiele, skończyło się na #benelli trk 502x, używka z przebiegiem 2500km.
Zrobiłem na nim od czwartku jakies 250km i jestem bardzo zadowolony.
Po przesiadce z g310r czuje się jak bym był 3 metry nad ulica ale przez rozmiar i wagę czuje się na nim bezpiecznie.
Osiągi w zasadzie takie same jak w bmw którym jezdzilem, jedynie v- max większy o 20/30km/h. Dla mnie wystarczające.
Hejetrzy powiedzą, ze chińskie gowno, ja pewnie po pierwszej awarii powiem to samo ale uważam, ze było warto bo wiem, ze ze odpowiada mi ten typ motocykla i mogę już spokojnie zbierać na tenere
mchmjszk - #motocykle #chwalesie pomysłów było wiele, skończyło się na #benelli trk 5...

źródło: comment_1653833892ENl63Ojlxd97N4KooVjvla.jpg

Pobierz
  • 17
@mchmjszk: a jak go używasz? Ja cały czas się bije z myślami czy brać go czy xt660z a w gorszym wypadku r. Chce spróbować z jakimiś bocznymi drogami i piaskami bo asfalt nudzi ale nie wiem dalej codziennie chce coś innego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kuork: Codziennie 30km praca- dom, często muszę coś podrzucić w pracy wiec kufer mi się przyda.
Teraz wyszedłem pojeździć po okolicznych wioskach, przejeżdżam przez żwirownię i po mokrym ( leje deszcz) ale ubitym piasku spokojnie daje radę jechać około 50km/h za tydzień jestem umówiony ze znajomym który jeździ na małym gs (850 chyba) i mamy pojeździć więcej leśnymi drogami, zobaczę jak sobie poradzi
@Kuork: Do tenere nie ma żadnego podjazdu, mocniejsza sporo, lepiej wykonana, podejrzewam, ze w terenie znacznie lepiej sobie poradzi, aleee za cenę nowego benelli, nie masz co nawet używki szukać
@mchmjszk: grunt, żeby maszyna Tobie się podobała. Ja z mojego "chińskiego gówna" też jestem zadowolony i zawsze daje mi banana na twarzy. I tak, chyba mam w końcu pierwszą awarię w 4. roku jego życia (termostat chyba się blokuje), ale jako, że to chińskie gówno to oryginał już leci za ... 40pln.
@persona-dafta: Ja miałem może nie awarie, ale jak wymieniałem olej i filtr to Filtr na serwisie tak #!$%@? ( albo nie posmarowali uszczelki) ze nie mogłem go odkręcić nawet metodą z przebijaniem go śrubokrętem + korek spustowy przez tą miedziana uszczelkę można dokręcać bez końca praktycznie
@persona-dafta: Kupiłem specjalnie klucz dynamometryczny żeby to zrobić ale okazało się, ze ma za małą końcówkę i nie mogłem założyć 19” :( odkręciłem na oko i nic nie kapie, jutro wymienię klucz i dokręce jak kazali :)