Wpis z mikrobloga

@RicoElectrico: dużo ludzi wybiera sobie jeden nick i go używa w wielu miejscach. Użycie swojego znaku zapewnia unikalność nicka (raczej wszędzie jest "wolny") i wtajemniczeni wiedzą z kim mają do czynienia.

Ja bym bardziej obawiał się o prywatność - ja nie chcę by łatwo było analizować moją aktywość w internecie ale jak nie masz nic do ukrycia to czemu nie.
@RicoElectrico: @groman43: @Feeder: @zglaszam_sie: boomerstwo ze znakiem to jest nie gdy ktoś go sam wszędzie używa tylko kiedy ktoś wymaga od wszystkich innych używania znaku zawsze i wszędzie.

Swego czasu jak czytywałem sławne forum sp7pki to tam było to dobrze widać, jak się rozkręcił jakiś wątek z udziałem kogoś kto posługiwał się ksywą zamiast znaku to była tylko kwestia czasu zanim został zjechany przez jakiegoś dziada, że czemu
@astrodamus: oj tak, jest tak. Pamietam jak niebezpiecznik miał live'a z łącznością, jak zacząć itd. No na czacie ogień typu: "Przedstaw sie!!!!!!!!!", "ALE KTO TO JEST??" "ZAPRASZAM DO KLUBU SP5TWOJASTARA TO MY POKAZEMY JAK TO SIE ROBI"