Wpis z mikrobloga

@Huckush: w hunterze, ze sportowego. Ale przerzucam się na tradycyjne, dzisiaj właśnie przestrzelałem nowy nabytek, łuk długi ( ͡º ͜ʖ͡º). Generalnie to zaczynam przygodę z turniejami, byłem ledwie na trzech xD.
@BrodoFaggins: też byłem na 3 więc lepszy nie jestem.
Od kogo brałeś? Ja dzisiaj szukam wśród bowmakerow czegoś dla siebie i chyba zdecyduje się na Rozbow.
A później tradycyjny wschodni od Stryczuli
@Huckush: ja wziąłem tutaj https://willbowmaker.com/pl/strona-glowna/ łuk Arthur, trochę na ślepo bo nie znalazłem nic wcześniej na temat wytwórcy, chociaż gdzieś mi się rzuciło, że zaczynał coś na planach od Nawalnego. Ma też stronę na FB. Czekałem trochę dłużej niż zakładałem, bo zamawiałem w grudniu, a dostałem na początku maja. Ale myślę, że było warto, bo strzela naprawdę przyjemnie.
Jest jeszcze Andrzej Kluska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Huckush: na razie w planach mam tylko Golub i Kruszwicę na koniec sierpnia, ale to już reko. Dzięki, Tobie również samych stref i żółtek ;d i udanego zakupu. Pochwal się jak już będziesz miał :D
@Henrietta_Paczelokowska: jeżeli chodzi o moje spostrzeżenia, jako podstawę możesz kupić łuki produkowane seryjnie przez firmy w tym przodujące i te sprzęty są naprawdę dobre, u ostrzelanego łucznika.

Są też łuki produkowane ręcznie, zgodnie z wymaganiami łucznika co do wyglądu i parametrów, personalizacja dla każdego wymagającego. Jest w Polsce w czym wybierać, mamy naprawdę świetnych bowmakerów,. Ci których znam to Styrczula (czas oczekiwania na łuk - 2 lata!), Nawalny, Łukbis, Willbowa, no