Wpis z mikrobloga

mam wrażenie, że wysyp memów, historyjek, różnych zdjęć, anime związanych z siecią sklepów Żabka to tak naprawdę ich skrupulatnie przemyślany marketing szeptany, bo to niemożliwe żeby Polacy nagle zakochali się w sklepie, który ma średnio 40% wyższe ceny niż w innych sklepach xD
#zabka
Pobierz zloty_wkret - mam wrażenie, że wysyp memów, historyjek, różnych zdjęć, anime związany...
źródło: comment_1653817553ot4Fn8X89bwGLlNa2XOYWH.jpg
  • 6
@zloty_wkret: to jest wiadome ale wydaje mi się, że żabka nie rozpoczęła tego od zera, ludzie robili memy, bo memy robi się o wszystkim, a później podkręcili to do znacznie większych rozmiarów.
@zloty_wkret
-żabka jest wszędzie, najczęściej bliżej niż biedra itd.
-w takiej biedrze kolejka jest zawsze długa jak #!$%@?
-w biedrze nie kupisz hot doga
-żabka jest małym sklepem i zakupy nie trwają zbyt długo.

Ludzie są wstanie zapłacić te złotówkę więcej za jakieś tam picie, wzamian za to że nie muszą #!$%@?ć dodatkowego kilometra aż dojdą do supermarketu.
@zloty_wkret: A ja akurat ich lubię. Znaczy wiadomo, że skoro te zakazy omijają, to właściciel ma jakieś układy z rządzącymi i z tego, co słyszałam to też z Rydzykiem, więc nie łudzę się, że to jest nic innego jak wspieranie kolejnego oszusta. Natomiast lepsza taka Żabka niż zwykły sklep osiedlowy, bo i tak ceny ma niższe, a i też jakieś standardy tam panują i nie wieje PRLem. Fakt, że niekorzystne jest,
@not_me: W Warszawie Carrefour Expressów jest prawie tak dużo jak Żabek, niestety w takim Lublinie jest tylko jeden i to bardzo biedny. Szkoda bo CE bardziej mi przypasował niż Żaba. Jest też Stokrotka Express, całkiem sporo jej w Lublinie ale dla mnie to jeszcze nie jest konkurencja dla Żaby ze względu na skromny wybór dań gotowych + brak kanapek i bagietek. Nie wiem jak wygląda sytuacja z tego typu sklepami w