Wpis z mikrobloga

To teraz to samo ale biorąc pod uwage tylko przestepstwa gdzie podejrzany był biały to napewno nic nie zmieni prawda ?

Ciągle masturbujecie sie wykresami a robicie podstawowy błąd nie uwzgledniajac ze w USA 20 %(smoluchów) ludzi odpowiada za 80% strzelanin.


@Hellgard: Nawet jeśli przyjmiemy twoje rozumowanie za prawdziwe, to chyba logiczne byłoby w tym wypadku ograniczyć dostęp do broni.

Skoro znaczna część społeczeństwa nie potrafi korzystać z broni w sposób
@Hellgard:

: Tak nazwij mnie rasista ale wykresy nie kłamia, kto odpowiada za ataki nożem w angli ? Ciapaki, w niemczech turki, mam wymieniac dalej ?


Jestes rasista i klamiesz.

Nie wymieniaj dalej, ja juz z Toba i tak skonczylem. W sumie nawet nigdy nie musialem zaczynac, zaorales sie sam.
@Makak87

Szokujace rozbieznosci. Roznice rzedow rzeklbym. XD

Według tego wykresu czarni stanowią 3% całej populacji i stanowią 13% podejrzanych o dokonanie morderstwa. To jest duża rozbieżność.
@Fidel1:
W LONDYNIE gdzie trwaja bezpardonowe wojny gangow oraz ''postcode wars'' czyli sprzedawanie ludziom kosy za to z jakiego osiedla sa.

I nie ma to przelozenia na reszte kraju. Zadnego.

PS
Popatrz sobie co sie dzieje w takich miastach jak Middlesbrough czy Sunderland. Tam statystyki beda dokladnie na odwrot, ex sluzby here
Wiem o czym pisze.
@Makak87 Przecież ten wykres z którego podałem dane, i ty zresztą również, dotyczy "Rest od UK", a nie Londynu.
W Londynie czarni stanowią 13% populacji i 48% podejrzanych o morderstwo.
@Fidel1:

White people make up 86% of the country, 89% of the UK's murder victims and 81% of its murder suspects.


No i jak sie ma do tezy ze zabijaja ''ciapaki''?

W Londynie czarni stanowią 13% populacji i 48% podejrzanych o morderstwo.


I nie bierzesz pod uwage ze Londyn DRASTYCZNIE zaburza statystyki calego UK?