Wpis z mikrobloga

@K_eM1: różowe juz są tak #!$%@? w poczucie winy i przymus szapchlowania - przez siebie, inne różowe, przyjebów, którzy komentują wygląd kobiet jak tylko makijaż zmyją (jesteś chora?) itd. ze to jest juz nie do odwrócenia.

Mimo, ze przysięgniesz na 7 pokoleń wstecz i życie dzieci, ze ci nie przeszkadza kompletny brak makijażu - to i tak ci nie uwierzy, powie, ze ona to robi dla siebie (no tak, dla siebie,
Bo z rzęsami to możemy iść najwyżej na spacer do parku a z zanętą jest to całodniowy wypad nad staw, na kocyk i robienie czegoś co zostanie we wspomnieniach na dłużej.


@bellazi: Mistrzostwo, jak Cię nie lubić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Niebieski karpia nie lubi, ale pyta czym jesiotra zanęcić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justypl: a jesiostra to nie mam pojęcia, wiem, że karpia to zanętą truskawkową i kukurydzą a szczupaka robakiem potocznie zwanym dżdżownicą xD a najlepiej to dżdżownicą z kukurydzą (taka kanapeczka) xD
Okonie chyba też wolą robaka niż zanętę :D
Tak czy siak imo szczupak i okoń za dużo drobnych ości mają, wolę karpia z grubymi ośćmi :D No chyba, że już za tłusto, to ewentualnie szczupak, bo jest trochę bardzie fit
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hejk4: A ja gdzieś jakaś ocenę wystawiłam? Napisałam jedynie, że jaką sobie autor wybrał wybrankę, taką ma. Jeden będzie lubił jak jego kobieta będzie co miesiąc chodziła na rzęsy i paznokcie a drugi będzie wolał jak jego kobieta będzie z nim siedziała w domu, grala w gry a kasę wydadzą na pizzę albo kebsy.
@Limonene: Czyli faktycznie działa! Po jakim czasie zauważyłaś efekty? I jak nakładasz, po prostu czysta szczoteczka po tuszu?

Kiedyś próbowałam olejku rycynowego na brwi, podobno tez daje super efekty. Zabrakło mi jednak systematyczności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hejk4: brałam patyczek do uszu i malowałam jak tuszem i przy cebulkach, potem mi się nie chciało tak robić i normalnie na palec brałam olejek i smarowałam całą powiekę i rzęsy. Przez miesiąc codziennie (miałam motywację żeby na ślub się udało xD), potem przez dwa-trzy miesiące raz w tygodniu. Teraz już minął ponad rok, robię może raz w miesiącu a efekty się utrzymują. Po tygodniu było już widać zmiany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K_eM1: Zdefiniuj "jakieś tam zabiegi". Trudno żebyś widział różnicę, jak chodzi na jakąś hennę czy zabiegi odżywiające. Ty nie widzisz różnicy, a ona zapewne czuje. Szczerze wątpię, żeby robiła to dla poklasku innych xD