Wpis z mikrobloga

Mamy to! Nowa okrągła liczba, w ilości ogłoszeń mieszkań wystawionych na sprzedaż, w mojej rodzinnej mieścinie. Tym samym zanotowaliśmy wzrost o około 80% w porównaniu do wieloletniej średniej. Idzie jak burza.
Co zauważyłem, to kilka miesięcy temu, gdy ogłoszeń dopiero zaczynało przybywać, wystawiane były kurniki typowo inwestycyjne, przeznaczone wcześniej na wynajem. Szczury pierwsze opuściły pokład tonącej łajby?
#nieruchomosci #mieszkanie #olx
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inko-gnito: no i? Czy liczba ogłoszeń przekłada się na cokolwiek? Nie. Ludzie chcą sprzedać, ale tylko po aktualnych cenach - proste. Potencjalna obniżka ceny dla wielu to po prostu rezygnacja ze sprzedaży ¯\_(ツ)_/¯ Nieruchomości to nie są świeże ryby lub pieczywo, które trzeba sprzedać tu i teraz bo inaczej stracą zupełnie wartość.
  • Odpowiedz
@inko-gnito: ogłoszeń coraz więcej a ceny zaporowe. Szukam mieszkania od 1.5 roku i nie da się. Chciałem pół roku kupić, oglądałem jedno mieszkanie 3 razy i byłem mocno zdecydowany no i chcialem zejść z ceny 25k a sprzedający twardo że nie no to ja na to że dziękuje. Jak WIBOR zaczął strzelać w kosmos go zaraz dzwonili że cena obniżona i się obrazili że nie chce xD ogłoszenie wisi do
  • Odpowiedz
@opk20: nie mam.
@del855: sypialnia Warszawy. Małe miasto w aglomeracji warszawskiej.
@DoDoLot: czy liczba ogłoszeń przekłada się na cokolwiek? Tak, na spadek cen. Pojawiają się ceny za metr kwadratowy, gdzie jest piątka z przodu. Już dawno nie było mieszkań w takich cenach.
  • Odpowiedz
@pikey: tym sposobem nie masz ani mieszkania ani kredytu, profit? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kredyty tańsze prędko nie będą, a czy mieszkania potanieja? No zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, na spadek cen. Pojawiają się ceny za metr kwadratowy, gdzie jest piątka z przodu.


@inko-gnito: spadek cen, piątka z przodu XD To jest to słynne spadkowe zapalenie mózgu?
  • Odpowiedz