Wpis z mikrobloga

żeby nie było widać facetow z siurem na wierzchu

Wyjdę na golasa na miasto, to poprawi szacunek do mnie xdddd


@Windows_98: Gdzie tam widzisz coś takiego? Na żadnym zdjęciu nie ma nagich ludzi, pojedyncze jednostki są ubrane w niecodziennie stroje na tych zdjęciach, ale to po prostu na karnawałowo. O stroje podczas karnawału w Brazylii jak poniżej też masz pretensje?

Tym razem dziwadło z kutasem bylo w samym
R187 - >żeby nie było widać facetow z siurem na wierzchu
Wyjdę na golasa na miasto, t...

źródło: comment_1653770102D6CcF06FcMwfh4TMvoGGY6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Windows_98: to niezła parada w gdańsku z pałacem kultury w tle xdddddddddd, chory psychicznie multikonciarz bierze jakieś zdjęcia z d--y i twierdzi, że to z dzisiaj xDDDD
  • Odpowiedz
Myślałem że rozmawiamy o Polsce z nie o RIO.


@Windows_98: W Brazylii małżeństwa homoseksualne oraz adopcja przez pary jednopłciowe jest legalna, to nie jest jakiś kraj 3 świata. Pierwszego może też nie, ale gdzieś pomiędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym kraje Ameryki Południowej zostały stworzone w zasadzie przez Europejskich osadników i ich potomków, to nie są jakieś zupełnie obce nam kultury aby porównywać to do
  • Odpowiedz
Rozumiem że parada w warszawie z przed 4 dni jest niereprezentatywna


@Windows_98: Marsz równości w Warszawie będzie dopiero za miesiąc xD Jesteś podróżnikiem w czasie? Powiedz jakie są najbliższe numery do LOTTO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Prosiłem o wyjaśnienie czym jest ten diabeł na scenie


@Windows_98: Nie mam zielonego pojęcia, ale ani nie jest nagi ani nie ma na sobie żadnych dildosów. A nawet jakby miał, to jak masz imprezę na którą przychodzi kilkadziesiąt tysięcy ludzi i znalazłbyś tam nawet kogoś takiego, to policz sobie jaki to jest odsetek wszystkich.
  • Odpowiedz
na marszu wolnośći gdzię ilość uczestników jest 100x większa


@Windows_98: Na czym? Tej imprezie Konfederacji? I że niby 100 razy więcej niż na Paradzie Równości w Warszawie? To sprawdźmy twoje słowa:

Według warszawskiego ratusza w #paradarownosci wzięło udział około 47k. Organizatorzy mówią o 80k uczestników na 8 km
  • Odpowiedz