Wpis z mikrobloga

Wiadomo że kryzys jest zły ale podoba mi się jedna rzecz - koszty utrzymania samochodu stale rosną przez co coraz mniej ludzi będzie stać na posiadanie blachosmroda.

Prawda jest taka że teraz każdy janusz zarabiający 4k posiada jakiegoś gruza i może nim jeździć wszędzie przez co mamy gigantyczne korki, brak miejsc parkingowych i zanieczyszczenie w miastach. Ja jakoś mogę jeździć wszędzie na rowerze albo komunikacją miejską a jak raz na rok potrzebuję samochodu na dalszą podróż albo przeprowadzkę to go po prostu wynajmuję! Miasta nie są z gumy i to co się dzieje ostatnio na przykład w krakowie jasno pokazuje że jest za dużo samochodów.

Dlatego podobają mi się obecne zmiany zachodzące na świecie - mam nadzieję że do 2030 będzie zakaz wjazdu samochodem do większych miast i możliwość kupna tylko odpowiednio drogich samochodów elektrycznych.
Czekam na trzask dupy samochdziarzy xD

#motoryzacja #krakow #samochody #inflacja #kryzys
Pobierz Viado - Wiadomo że kryzys jest zły ale podoba mi się jedna rzecz - koszty utrzymania ...
źródło: comment_1653743494FBCQkk72cVoXp118yWLkLD.jpg
  • 66
@Viado: no tak, bo przecież jak leje deszcz lub jest śnieg to każdy będzie jeździł rowerem. Komunikacja też doby kozak.. Szczególnie jak masz do pracy 3km, a tramwaje i autobusy jadą na około przez co zamiast jechać 10min samochodem możesz jechać jedynie 40-50min. Zajebisty pomysł i mega oszczędność czasu.
Prędzej zdechnie dziad z pierdziszewa dolnego bo najbliższy lekarz będzie w mieście wojewódzkim, i będzie chodzić z rakiem x czasu, bo lekarz zamknął swoją przychodnie na wsi bo nie może dojechać autem z miasta.


@alteron: Dlaczego miałby nie móc dojechać autem z miasta? Bo ty sobie tak uroiłeś? Już pomijając, że sprowadziłeś ogół problemu do jeszcze większego szczegółu, żeby zmanipulować coś na swoją korzyść.