Wpis z mikrobloga

@droid43210: 100g to duzo na 2 dni, mi na letnim wyjezdzie i skromnym gotowaniu 2x dziennie przy 2 osobach 230g starczylo na 2tyg. za to ten waski kartusz zapewnia slaba stabilnosc gara i juz lepiej miec jeden kartusz 230g napelniany tymi 50-100g gazu, az tyle masy na tym nie zyskasz
@Ratriczek: Ale w butli 11kg masz standardowo Propan-Butan i on sobie całkiem nieźle radzi w zimę, do -10 powinien dawać radę
Ja zamawiałem tą butle 3 lata temu w punkcie w Bielsku koło US w Mikuszowicach, mówisz jakie mają być proporcje i oni ogarniają resztę, 2 dni i była do odbioru, zapłaciłem jakieś 75zl więcej niż normalnie za butle standardową ale przy -25 pali się jak wściekłe :)
@droid43210 miales swoja butle 11 kg? 75 zl samo napelnienie czy razem z jakas butla?

mialbym kartusz Coleman ale 240g prawie caly napelniony gazem do jakiejs podmianki, bo mam w nim problem z gwintem - moj palnik ciezko lapie i musze na sile dokręcać..

Takiego problemu nie mam z GoSystem i tu pytajie, za ile $ napelnisz kartusz 230 gramowy?