Wpis z mikrobloga

  • 136
Dlaczego #fagata ma jakiś płaszcz ochronny? Ludzie byli usuwani z polskiego internetu za mniejsze głupoty...fanów ma coraz więcej, środowisko ludzie z otoczenia się nie odwrócili od niej...wszyscy tylko gadają "to było wiadome, gorsza rzeczy to że Masza to udostępniła.." gdzie my żyjemy? Dla mnie to szok, jedynie chyba do Kamerzysty i Leksia czuje większą odrazę na #polskiyoutube jakaś #sexmasterka czy #linkiewicz przynajmniej się nie kryły z tym, nie no całkiem inna sytuacja..

#thenitrozyniak i #wardega najbardziej się przyczynili do tego że sprawa jest spłycona...krytykowana ale w sumie to nic się nie stało.. oboje mają u mnie dużego minusa za to.

Tak szczerze to chyba znów jednym z najbardziej rozsądnych okazał się #takefun który bez ogródek powiedział jak sprawa wygląda. #mandzio chyba też z nią jechał na tt

#famemma #highleague
Hejtel - Dlaczego #fagata ma jakiś płaszcz ochronny? Ludzie byli usuwani z polskiego ...

źródło: comment_1653731723vaUTbszSonocsJYXoBLAdx.jpg

Pobierz
  • 23
@Hejtel a seksmasterka nie kreuje się teraz na wielką obrończynie praw kobiet i ostro odbija próbując #!$%@?ć że to było kiedyś i się nie liczy? Cała ta sprawa wynika pewnie z tego że ludzie szybko zapominają, a to kiedyś było bla bla każdy popełnia błędy, a młodzi sami mają ciśnienie na atencję i followuja dużo zjebow na Instagramie żeby dostać like. Takie czasy
@Hejtel: Bardzo mądrze napisałeś, sam również jestem w wielkim szoku. Oczywiście, że historia Linkiewicz czy Sexmasterki to opowieści pisane innym długopisem. HA TFU na społeczeństwo!
**Jak ja Was mam szanować, jak Wy sami siebie nie szanujecie? ¯\_(ツ)_/¯**
@Hejtel: Jej głównym źródłem zarobku są dzieci, które nie patrzą na jej obrzydliwe zachowanie. Teraz będzie mówić, że nie założy OnlyFansa, ale jak skończy się hajs z dzieciaków to będzie pierwsza rzecz którą zrobi. Typowa osoba, która dla kasy zrobi wszystko, teraz może mówić, że ona taka nie jest, ale każdy dobrze wie jak jest. Niestety udało jej się osiągnąć swój cel, więc do końca życia jest ustawiona.