Wpis z mikrobloga

Kto rozpowiadał antyszczepionkowe teorie: ruscy i konfederaci.
Kto rozpowiada antyukraińskie plotki: ruscy i konfederacja.
Kto chce zakazu aborcji: ruscy i konfederacja.
Kto chce przepisów antyLGBT: ruscy i konfederacja.
Kto cały czas p------i o gejeuropie i zgniłym zachodzie: ruscy i konfederacja.

Matematyke pozostawiam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji
#rosja
#ukraina
#bekazprawakow #polityka
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

większość "antyszczepionkowych teorii" się sprawdziła.


@dd66: np. te że od szczepionek się umiera i są w nich nadajniki 5g połączone z billem gatesem xD
  • Odpowiedz
od kiedy ruscy chcą zakazu aborcji?


@ziemba1: Sa tam co jakis czas wrzutki o ograniczeniach aborcji. Ostatnio coś było aby jej na poczatek zakazac w prywatnych klinikach. Cerkiew blisko zwiazana z władza chce tego.
  • Odpowiedz
@dd66: to nie była teoria szurów chłopie xD na grype jest co roku nowa szczepionka i to też szury przewidziały? ja j---e, gdzie ty się chowałes?
  • Odpowiedz
@sipcabej:

Matematyke pozostawiam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Cholera, w zadaniu pierwszym wychodzi mi pierwiastek z ruskiego trolla, a czwartym nie potrafię policzyć delty z prawaka. Poratuje ktoś odpowiedzią? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mmafame: @ziemba1:

Aborcja zawsze będzie wykonywana nawet jeśli zostanie całkowicie zabroniona. Tak było, jest i będzie. Nic tego nie zmieni.
Jeśli zakaże się aborcji- aborcje będą wykonywane w podziemiu w warunkach które mogą spowodować śmierć lub inne powikłania u kobiety lub będą to same robić.
Jeśli interesują Was statystyki to zapraszam
  • Odpowiedz
@dd66: konkrety - które teorie antyszczepionkowców się sprawdziły? nie interesuje mnie nasz rząd, po prostu pokaż w którym miejscu teoria spiskowa pokonała badania naukowe w kwestii pandemii.
  • Odpowiedz