Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Znalezisko z dziewczyną, która ciekawie i (uwaga) kolorowo pofarbowała włosy - istnieje

Wykopki - #feminizm!! Lewactwo!!! #lgbt!!!!!!!11JEDEN

Wiadomo - w idealnym świecie wolnosciowców #konserwatywka ma wolny, ale ograniczony wybór ( )

#bekazprawakow #shitwykopsays #neuropa
Pobierz M.....a - Znalezisko z dziewczyną, która ciekawie i (uwaga) kolorowo pofarbowała włos...
źródło: comment_1653709536wN7uSR0hW8Yor8GdYRSNL1.jpg
  • 19
proste umysły, proste skojarzenia, czarno-bialy świat, idealni wyborcy prawicowych partii..


@MglawicaKraba: no chyba że chodzi o jakiegoś kolegę kuca to wtedy nie ma tak łatwo że ktoś ma tatuaż to z automatu utożsamia się z jakimiś wartościami, jak chcesz nazwać kogoś fanem konfederacji to musisz posiadać

- zaświadczenie z PKW z własnoręcznym podpisem przewodniczącego o popieraniu Konfederacji
- zdjęcia i filmy z monitoringu policyjnego z zoomem na kartę wyborczą
- legitymację
Pobierz Zaqwsxe - > proste umysły, proste skojarzenia, czarno-bialy świat, idealni wyborcy pr...
źródło: comment_16537341945rDd3LNCX7R1RlI8miDPwZ.jpg
@CzyWszystkoJestJuzZajete

Chłopie... sam się oburzasz o retorykę którą sam stosujesz.


Dobra, to zrobimy tak. Znajdź mi tutaj, gdzie napisałem: "w idealnym świecie wolnosciowców konserwatywka ma wolny, ale ograniczony wybór"

i usuwam konto. W innym przypadku grzecznie przepraszasz mnie za bezpodstawne oszczerstwo i zamykasz mordę. Ok?

Nawet nie zaplusowałem wpisu OPa, żałosny kłamco.

PS z tego co rozumiem, op używa słowa "wolnościowcy" retorycznie, wobec ludzi, którzy się za takich podają, jednocześnie mając problem,