Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie: klasyczny polski ekspert. Nikt nie jest godzien z nim debatować. Oczywiście oprócz jego kumpli z branży. Kółko wzajemnej adoracji.

3 miesiące temu mało kto o tobie słyszał. Masa twoich przewidywań była błędna. No ale pan ekspert z dyletantami nie rozmawia. Z takim podejściem do końca roku będziesz absolutnie skompromitowany.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: słaby bo wychodzi zazdrość z ciebie, nie bierzesz pod uwagę że więcej ludzi o tobie usłyszy i zwiększą ci się zasięgi, tylko patrzysz na to że ktoś inny zarobi (jakby w innych mediach nie zarabiali na tego typu rzeczach, w np tvp pewnie podzielili by się z wami zyskami z reklam co nie?). Albo faktycznie inni mają rację i brak ci odwagi, w co już sam zaczynam wierzyć, bo powyższy
  • Odpowiedz
@stiepanov: czekaj, Ty chyba nie zaczaiłeś co mam na myśli: mi to wisi że Stanowski zarobi. jego biznes. Serio. Ale poza tym nikt żadnej korzyści nie wyniesie. Będzie impreza dla widzów na miarę taniego FameMMA. Nic więcej.
  • Odpowiedz
rynek zweryfikuje


@wolskiowojnie: no właśnie. Rynek. Robisz w mediach, twoi odbiorcy chcą debaty z bartosiakiem, a ty się migasz. Myślę że rynek zweryfikuje cię szybciej niż myslisz. Ludzie wyczuwają cykora i farmazoniarza na kilometr.
  • Odpowiedz
@dariusz44: nie moi a Bartosiaka to raz. Dwa, oczywiście pewna grupa jest wspólna ale zasadniczo mam INNĄ rzeszę ludzi którzy mnie obserwują, wspierają itp No i uczciwie żyje z biznesu a nie klików i reklam. Sorki ale to S&F musi kreować sekciarstwo i kliki żeby żyć. Ja nie.
  • Odpowiedz
żyje z biznesu a nie klików i reklam, to S&F musi kreować sekciarstwo i kliki żeby żyć


@wolskiowojnie: XD i dlatego założyłeś konto na wykopie? I na Twitterze? I na YouTube. Weź się chłopie zastanów co ty mówisz. Robisz w mediach, a twierdzisz, że nie zależy ci na kliknięciach.
  • Odpowiedz
@dariusz44: Przecież ja jako militarysta miałem tu konto przed Tobą (z tym że posiałem hasło i meila), po drugie - od dekady ponad sprzedaje aparaturę medyczną jako regionalny. To całe medialne szaleństwo od kwietnia jest dodatkiem (dywersyfikacją) a nie corem, No sorry ale nie.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie:

@dariusz44: nie moi a Bartosiaka to raz. Dwa, oczywiście pewna grupa jest wspólna ale zasadniczo mam INNĄ rzeszę ludzi którzy mnie obserwują, wspierają itp No i uczciwie żyje z biznesu a nie klików i reklam. Sorki ale to S&F musi kreować sekciarstwo i kliki żeby żyć. Ja nie.


nie mam nic do reklam, ale odczuwam pewien dysonans pomiędzy powyższą wypowiedziom a tym:
SARS-Cov2 - @wolskiowojnie: 
 @dariusz44: nie moi a Bartosiaka to raz. Dwa, oczywiści...

źródło: comment_1653672263u21P6RrgSJA4ajd6DrkQS1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SARS-Cov2: normalna monetyzacja popularności - tak mam z tego kolejną kasę, co w tym złego? To jest biznes, każdy może u mnie po prostu kupić reklamę na stronie lub YT. To że ktoś na czymś dodatkowo zarabia nie znaczy że żyje z tego per se ;)
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie:

No i uczciwie żyje z biznesu a nie klików i reklam


ja nie mówię, że coś w tym złego, biznes jak biznes... ale po co w poprzednim wpisie piszesz coś takiego, skoro potem i tak piszesz o monetyzacji xD?
  • Odpowiedz
ale czemu słaby? Ja Stanowskiego za to szanuje w opór -to jest świetny biznesmem i wyczuł krew i łatwy szmal. Szanuje.

No i uczciwie żyje z biznesu a nie klików i reklam.


@wolskiowojnie A Stanowski przypadkiem nie żyje z klików i reklam ;)?
  • Odpowiedz