Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie: Tyle fikołków robić zamiast po prostu przyznać się, że boisz się debaty na żywo z Bartosiakiem. Często go zaczepiasz, atakujesz jego pomysły i opinie, ale jeżeli na horyzoncie pojawia się perspektywa publicznej konfrontacji to nie ma to "wartości", po czym wracasz do krytykowania go na twitterze (bo na tym zyskałeś popularność - kompromitacja w publicznej debacie mogłaby spowolnić przyszłe wzrosty followersów, więc "nie warto"). Jak boisz się z kimś dyskutować
@dariusz44: A nie uważasz, że jest trochę inaczej? To, że Ty wolskiego poznałeś trzy miesiące temu.. to właściwie Twój problem, i nie ma to żadnego znaczenia, czy jest ekspertem czy nie. Jest gościem który w kwestiach wojskowości działa już wiele lat, na potwierdzenie tego możesz sobie znaleźć jego artykuły.

Dwa, warto pójść tropem kasy.. Bartosiak od lat funkcjonuje w sieci, bryluje, straszy tylko po to by nakręcać sprzedaż swoich książek, promowania
A nie uważasz, że jest trochę inaczej?


@toworel: ja się nie opowiadam po żadnej ze stron. I jeden i drugi czasem mają rację, a często się mylą. Jak każdy.
Po prostu śmieszy mnie że @wolskiowojnie nie jest w stanie wytrzymać tygodnia na Twitterze bez wspominania o bartosiaku, i heheszkowania z kumplami z niego. A z drugiej strony na debatę się nie zgadza, bo to nie jego poziom.
Kozak w necie, piz@a
@wolskiowojnie: Panie Wolski, chce się panu tutaj dyskutować z anonimami w internecie, ale szkoda Panu czasu na dyskusje z Bartosiakiem który ma na koncie kilka bestselerów, robi podcasty z George Friedman czy gen. Benem Hogesem?

Jeżeli publicznosć Pana Bartosika błądzi albo trzeba wzywać do niego SKW, to może warto by przekonał Pan tą publikę. Była by to wartość dodana dla Pana i dla publiczności internetowej.
Ale ja mam do tego luźne podejście, to Jacek Bartosiak zabiega o debatę nie ja


@wolskiowojnie: i połowa internetux

Serio. Ale poza tym nikt żadnej korzyści nie wyniesie. Będzie impreza dla widzów na miarę taniego FameMMA. Nic więcej


Zróbcie debatę. Głosowanie widzów smsami/przelewami blikiem. Przelew na numer 1 = Głos na Ciebie, przelew na numer 2 = głos na Bartkowiaka. Hajs z przelewów pójdzie na cele charytatywne. Coś wymyślicie. I nie
@wolskiowojnie Uważam, że masz rację. Bartosiak nie rozmawia językiem faktów. Jest przeintelektualizowany i używa takiego słownictwa, że 90% jego widowni bierze za pewnik jego „argumenty”.

Warto obejrzeć debatę, która podlinkuje poniżej od 1:20:00 gdzie specjalista WYTYKA Bartosiakowi błędy. To co zobaczycie w odpowiedzi to piękny przykład demagogii.

@wolskiowojnie popieram Twoją decyzję. Szkoda czasu na taką debatę, a wręcz uważam, że promowanie tej idiotycznej idei Armii Nowego wzoru, za szkodę dla społeczeństwa.
@berni543: jak dla mnie Bartosiak to jest gość, analityk jakich mało, dr nauk, wiele publikacji i wydanych książek. A Wolski pojawił się znikąd, wypłynął na łasce algorytmu Youtube gdy rozmawiał z Zychowiczem i teraz sodówa mu do głowy uderzyła.

Fajnie było go posłuchać na początku, dowiedzieć się paru rzeczy, ale starczy nam go już ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
ale fakt faktem, że Bartosiak jest gotowy zmierzyć się w debacie od początku, a Wolski unika podjęcia rękawicy od trzech miesięcy.


@Mowi: Obaj są siebie warci.

Tylko że ja osobiście nie widzę dla Wolskiego żadnych zalet takiej bezpośredniej konfrontacji. On najwięcej zyskuje na tym, że "może kiedyś do niej dojdzie".

A tak naprawdę to średnio widzę sens ich dyskusji. Obaj są specjalistami jednak od innych rzeczy. Wolski wie niewiele, albo w