Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie:

Ja to cię Jarku podziwiam, że chce ci się z wykopkami wchodzić w dyskusje. Jestem na tym portalu od dobrych lat i wiem jedno, że tutaj każdy zmiesza cię z błotem za odmienne zdanie.

To trochę jak taka patologiczna klasa w gimnazjum/podstawówce gdzie mniej inteligentni uwzięli się na tych co maja coś do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam pograć w gierki, obejrzeć film czy pojeździć
Pobierz
źródło: comment_165368314655BKbeys89bjOqMbUKGi02.jpg
@wolskiowojnie: Panie Jarosławie - dwa proste apele. 1. Jeśli nie chce Pan brać udziału w debacie, niech Pan nie zaczepia Bartosiaka i całej reszty na poziomie zaczepek w gimnazjum, tylko niech ogranicza się to do merytoryki. 2. Niech Pan nie blokuje na Twitterze wszystkich co mają odmienną opinię, bo skończy się to kółkiem wzajemnej adoracji, która kojarzy się z Lisem i innymi oszołomami ze sceny politycznej.
Respekt za wizytę na mirko
@wolskiowojnie: to jasne, że nie chcesz wziąć udziału w ryzykownej debacie, bo boisz się kompromitacji. Mówisz, że Bartosiak ma swoich wyznawców, ale ty również masz swoją sektę, która ślepo wierzy w każde twoje słowo. I właśnie taka publiczna debata mogłaby zaburzyć obraz twojej osoby, jako człowieka nieomylnego i wszechwiedzącego. I tego się boisz
@wolskiowojnie: Panie ekspercie jeżeli Pan jest takim strategiem od wojskowości jak od kreowania wizerunku w Internecie to może jednak lepiej oddać pole Jackowi Bartosiakowi. Podszczypywać adwersarza na twitterze, zarzucać że unika debaty, jak się zgodzi to samemu się wycofywać i zwalać winę, że to JB chce debaty a Pan to NIGDY xD to po co było to gadanie o tym jak to JB nie chce z panem debaty? Na końcu wdał
@wolskiowojnie: wykopki jak zwykle się zesrały. Nie daj się sprowokować, robisz dobrą robotę.

Nikt tutaj nie bierze do wiadomości, że debata to show, na którym nie liczą się fakty i wiedza, tylko aktorstwo. Zresztą udowodnił to doskonale Reagan. Stąd Twoja propozycja, czyli debaty z ekspertem, to rozsądny pomysł. W innym wypadku zeszmaciłbyś swój profesjonalizm i wiedzę. A ostateczne skutki wydarzenia byłyby negatywne.
@quizonmyface: no ale jednak boi się debaty. O jakim profesjonalizmie mowa skoro gość najpierw wyzywa, jak w podstawówce, lepszych w temacie od siebie, a potem zarzuca im unikanie debaty xD na dodatek kiedy się na tą debatę zgadzają to robi fikołka i mówi, że on nigdy żadnej debaty nie chciał.
Ja Stanowskiego za to szanuje w opór -to jest świetny biznesmem i wyczuł krew i łatwy szmal. Szanuje.


@wolskiowojnie: To nie jest argument. Przecież Stanowski zadeklarował, że zysk przeznaczy na cel charytatywny.
@bolamniekolana: typie, masz urojenia. Zakładasz jakąś tezę i zakrzywiasz pod nią rzeczywistość.

Co to znaczy boi się debaty? On wprost wie, że to nie ma sensu. To tak jakbyś miał startować na pięści do typa o 30kg cięższego, żeby udowodnić że jesteś lepszy z matematyki, zamiast usiąść i rozwiązać test
Swoje napisałem, Stanowskiego rozumiem bo on z takiej debaty miałby z 100k w proporcji 30/70 reklamy YT/sponsorzy. Szanuje go w opór za umiejętność robienia bieznesu w necie. Ale nie tędy droga.


@wolskiowojnie: czyli o pieniądze chodzi tak? A czy zgodziłby się pan na debatę pod warunkiem przekazania całego dochodu z niej na wybrany cel charytatywny?
@quizonmyface: czyli się boi, bo wie że by na debacie tylko stracił. Może warto było od początku uznać swoją miałkość i przyznać, że tak naprawdę kompletnie nie zna się na tym o czym mówi JB. Zamiast tego wolał być zazdrosny i szczekać na twitterze. Wolski sam miał od początku największy problem ze zrozumieniem tego, że JB to waga ciężka w boksie podczas gdy on jest wędkarzem i debata pomiędzy nimi nie