Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 32 lata. Mieszkam w małej (26m2) własnej nowej kawalerce w małej miejscowości. Co prawda nigdy nie miałem dziewczyny, więc można sobie wyobrazić jaki jestem nieatrakcyjny. Mimo tego, iż dobrze zarabiam w IT. Wygląd? Nie mam pryszczy, okularów, mam uzębienie i włosy. Moja siostra była miss. Ale wygląd to jednak nie wszystko. Pewnie to wina charakteru. Pytanie jak zareagowałaby dziewczyna gdybym zaproponował jej mieszkanie w takiej kawalerce? Dalej bym nie miał dziewczyny jak nie miałem? Zastanawiam się czy w moim wieku własne mieszkanie to atut z tej racji, że ludzie biorą kredyt na mieszkanie i do końca życia go nie spłacają czy przekleństwo, że takie mieszkanie jest bardzo małe jak dla dwóch osób przez co dziewczyna byłaby urażona na tyle, że odeszłaby?

#randkujzwykopem #seks #przegryw #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski #zalesie #oswiadczenie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628f6c6e73f936b420b44e00
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
Jakby dziewczyna odeszła od ciebie tylko dlatego, że masz niewielką kawalerkę, to zrobiłaby ci przysługę. Być z panną, która między uszami ma tylko sznurek, żeby nie odpadły, to musiałaby być męczarnia na dłuższą metę...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tez mieszkam w kawalerce nawet parę metrów mniejszej i na przeciwko sąsiad ma identyczna i widze go czasem na balkonie i on z dziewczyną mieszka. Więc da się.
Ja osobiście sobie nie wyobrażam mieszkać w kawalerce z baba, jakbym miał miec jakąś to na weekendy by mogła przyjeżdżać, idealna opcja.
Mieszkanie zawsze możesz sprzedać i kupić większe, zamienić, wynająć, jest dużo opcji lepiej mieć niż nie mieć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej zrobiłbyś wynajmując już komuś i samemu mieszkając chociaż w ~40m2+ bo 26m2 Tyle to dla 1nej osoby jest ledwo na styk.

Musisz też dobrze ubierać się mieć jakieś sensowne auto ale nie jakieś super.

26m2 to niektórym dziołchom może przyjść do głowy że za małe na 2. One myślą tak czy byłoby fajnie jakby się wprowadziły.

Mieszkanie kupuje się co najmniej 1 z tych jest prawdą:
1) Masz dużo
  • Odpowiedz
ZazdrosnaKaryna: @dzikop: Mi by mieszkało się dobrze
@anonanonimowy321: Jak najbardziej popieram i potwierdzam
@RumunElfik2137: mam znajomego który po 10-15 latach ma więcej do spłacenia niż zaciągnął. Zmienne stopy procentowe potrafią spłatać figla.
@navaare: prędzej wolę zbierać na 40m2 niż wynajmować a po niekrótkim czasie sprzedać mieszkanie
No właśnie chciałbym aby było jak w 3 punkcie. Ale niestety kobiety o 5-10 lat młodsze mają takie myślenie, że jak
  • Odpowiedz
ZrzędliwyBarman: @navaare: olbrzymia konkurencja? Żartujesz chyba. Teraz wszędzie ogłoszenia, że chcą wynająć mieszkania a mieszkań pod wynajem praktycznie nie ma. Mało tego - o kupno ciężej, bo z kredytami niełatwa sytuacja. No i też inwestycje budowlane stoją, ponieważ podrożały materiały budowlane przez co nie można kupić mieszkania i inwestycje deweloperów są przekładane. A to powoduje, że mieszkania drożeją bo jest ich na rynku mało :-)

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zobacz sobie ile jest mieszkań na sprzedaż w porównaniu do wynajmu na otodom, morizon, gratka, olx W skrócie dużo ludzi chce pozbyć się bo pewnie 40-50m2 okazało się za małe na rodzinę albo potrzebuje kasy na większe etc

W skrócie h@ konkurencja w sprzedaży Jak ktoś myśli że łatwo sprzeda (w razie czego) to się przeliczy jak nie zejdzie mocniej z ceny.
  • Odpowiedz
SamotnaAnia: @navaare: widzę. Tak jak mówiłem - więcej jest mieszkań na sprzedaż niż na wynajem, bo na wynajem już wszystkie zostały wynajęte i ceny są z kosmosu. Natomiast ze sprzedażą jest mieszkań trochę więcej i nikt zapewne tego nie kupi, ponieważ tak jak mówiłem - ludzi nie stać na drogie kredyty oraz wstrzymane inwestycje. Więc teraz będzie bardzo mało chętnych na kupno. Lecz niestety ceny mieszkań będą dalej wysokie jak
  • Odpowiedz