Wpis z mikrobloga

Mircy z tagu #programowanie i #programista15k (chociaz teraz juz bardziej #programista25k). Zmienilem właśnie pracę, poszedłem do kontraktorni ale projekt do ktorego mnie wrzucili nie podoba mi sie, jest to moja pierwsza praca przez kontraktornie i zastanawiam sie co dalej robic? Czy posiedziec chociaz te 3msc zeby zobaczyc cos wiecej, bo na razie to jestem tu od 2 tygodni wiec za duzo nie zdazylem zrobić. Czy moze os razu rzucic wypowiedzenie i pojsc gdzie indziej? Ofert mialem z 5 różnych i teraz to wydaje mi sie ze wzialem te najgorsza projektowo :/ Mial ktos taka sytuacje?
  • 6
@Burkhard standard xd. Też robię przez kontraktornie od ponad roku. Jeśli faktycznie jest lipa to zmieniaj, nie ma co się męczyć i tracić czasu obu stron. Pewnie końcowa firma trochę posapie, ale to nie niewolnictwo :P kontaktuj się z opiekunem z kontraktorni i pytaj o inne projekty
@Burkhard: na szybkości ogarnij inna robotę powiedz że cię całkowicie oszukali i że rozumiesz że na rozmowach się w super latywach mówi o projekcie ale wymyśl coś rażącego np że mówili że super projekt w javie 17 a jest w javie 7 ;) wtedy jebnij papierami
@Kararoshi: Tak to bym raczej nie zrobil, sama firma kontraktujaca jest naprawde ok, troche nie wyczułem projektu ze to nie moja broszka. Noe chce im kolo dupy robic bo z ich strony poki co jest wszystko w porządku
@Burkhard: Zmieniaj! Byłem w tej samej sytuacji wytrzymałem 6 miesięcy, a trzeba było lecieć dalej szybciej. W czym programujesz? Moja firma szuka ludzi cały czas. Jak coś to pisz