Wpis z mikrobloga

Jeden z lepszych filmów jakie widziałem w życiu. Jest pozytywny, nie ma nudy, w drugiej połowie dużo akcji. Polecam iść do kina bo nagłośnienie daje super wrażenia. Przeszkadza tylko trochę że w kinowy klatkaż nie wyrabia w szybkich scenach. Czekam jak wpadnie na bluray, albo serwisy streamingowe. Obejrzę go jeszcze nie raz ( )

#topgun #topgunmaverick #film #kino
lenovo99 - Jeden z lepszych filmów jakie widziałem w życiu. Jest pozytywny, nie ma nu...

źródło: comment_1653573042OF3qJP1btSjHAdiPUf84M1.jpg

Pobierz
  • 13
@lenovo99 a ja mam takie pytanko, czy ten film jest kontynuacją tych starych części i powinienem je znać przed obejrzeniem tego czy to jest oddzielna historia i mogę na luzie to oglądać bez znajomości poprzednich części?
@Drmscape2 ma Pan rację, przed seansem dużo poczytałem o technologi IMAX i to co mamy w Polsce to niestety namiastka tego co zostało z oryginalnego IMAX. Mam namyśli oryginalnego na taśmie 70 mm. W europie zostały tylko 4 kina IMAX które wyświetlają filmy na tej taśmie. Reszta to cyfrówka 2-4k. Taśma 70 mm odpowiada od 12k do 18k. Jeszcze pozostaje kwestia nagrywania filmu kamerami IMAX. Większość filmów wyświetlanych w IMAX to konwersje.
@lenovo99 a ja mam takie pytanko, czy ten film jest kontynuacją tych starych części i powinienem je znać przed obejrzeniem tego czy to jest oddzielna historia i mogę na luzie to oglądać bez znajomości poprzednich części?


@lukas736: Jest tylko jedna część i gorąco polecam Ci ją obejżeć. Jest na Netflixie (nie jestem pewien czy w PL też).
W każdym razie druga część to generalnie hołd dla tej pierwszej i jej bohaterów