Wpis z mikrobloga

@Loozak4: wpisz topical finasteride w yt i będziesz mieć kilka poradników, zależnie od tego jakiego nośnika chcesz użyć. Czyli np minoxidyl, stemoxidyn, czy mieszanka glikolu.

Obecnie używasz fina do ustnie?
@Loozak4: moim zdaniem najlepiej zacząć od oral fina, bo jest zwyczajnie łatwiej. Jeżeli będziesz musiał sobie głowę czymś smarować szansa na to, że się tego będziesz trzymać jest mniejsza.

Ja osobiście mieszam z minoxem 0.25mg fin na 1 ml minoxa.
@Loozak4: jeżeli zamierzasz używać minoxidyl to tak, możesz wybrać takie proporcję. To samo będzie przy stemoxie. Czyli np 30ml * 0.25 to ilość gramów fina którą musisz wymieszać. Z tym że pamiętaj że jeżeli używasz piguły to należy je zmiażdżyć i najlpiej oddzielić sitkiem od powłoki jeżeli pigułka taką posiada
@ascend: bardzo dziękuję za Odpowiedź! Muszę poczytac o tym serum, gdzieś czytałem że duta rozpuszcza bardzo dobrze także wydaje mi się że do fina też będzie spoko
@: mistrzu, jeszcze mam pytanie. Możesz się odnieść typowo do topical fina? Działa to na Tobie? Masz jakieś uboki? Jakie tabsy polecasz do rozpuszczenia w tym płynie? Myślisz że będziesz się lepiej wchłaniało jak zmieszam to z minoxidilem czy z stemoxydine 5 %?