Wpis z mikrobloga

Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z faktem, że PiS będzie rządził w Polsce jeszcze przez wiele, wiele lat, bo jak widać - nawet największa od lat 90-tych drożyzna i odklejone od rzeczywistości ceny nie są w stanie obniżyć ich społecznego zaufania, a wy, mimo wszelkich zapowiedzi, najprawdopodobniej nigdy nie opuścicie swojej ojczyzny, bo jesteście związani tutaj mocno z pracą, rodziną, kredytami, nieruchomościami, znajomymi, sprawami osobistymi, chorobami itp. itd.? #polityka
Lolenson1888 - Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z fa...

źródło: comment_1653539744TsOkwCsOJKfv749njS25IU.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: PiS jest tak zły i niefajny, że zagłosuję na PO, która jest tak kompetentna, że nie potrafi z tym #!$%@? PiSem wygrać żadnych wyborów. Programu również PO nie posiada, a gdy już coś przebąkują, to rozdawnictwem wciągają PiS dupą...

Brzmi jak dobry plan. Ale to oczywiście wina ludzi głosujących na PiS. Oczywiście chętnie też zagłosuję na PO po tym jak nazywa się mnie patologią, bo dorobiłem się bombelka i
  • Odpowiedz
W II turze mogą liczyć jedynie na elektorat Bosaka


@KucharKM: nie mogą. W poprzednich wyborach wyborcy Bosaka głosowali po równo między Dudą a Trzaskowskim. Nie mogą liczyć, że teraz będzie inaczej
  • Odpowiedz
ponad połowie Polaków to odpowiada


@rojek: PIS nigdy nie miał poparcia połowy społeczeństwa. Nawet odrzucając osoby, które nie popierają żadnej innej partii, co też jest naciągane, bo brak poparcia dla nikogo nie oznacza poparcia dla partii rządzącej.
  • Odpowiedz
Pamiętaj, że gra się toczy o ich być albo nie być, czy to w prezydenckich czy parlamentarnych. A te MUSZĄ wygrać, bo grożą im postępowania karne.


@KucharKM: nikomu żadne postępowanie nie grozi. Nikt nikogo do odpowiedzialności nie pociągnie. Tak samo jak pod nie zrobił tego z poprzednią władzą i tak samo jak po nie zrobiła to z pisem
  • Odpowiedz
jestem cholernie #!$%@? na budkę kidawe Bieńkowska i Tuska


@Capitanero: a kto by chciał przejąć Polskę w takim stanie z takim rozbuchanym socjalem i wojną za miedzą, to jest cynicznie obliczone na trwanie w opozycji. Bo wygodnie. Patrz casus Janusza Korwina vel Mikkego :)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: mam tak #!$%@? w te głupie społeczeństwo, że życzę Zandberga na premiera w następnej kadencji. Jednak tak poważnie, to kolejna kadencja PiS to pewniak, pytanie czy samodzielnie będą rządzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No to przeanalizujmy ile jest w tym prawdy

Teść mi ostatnio mówi, że gdy Tusk dojdzie do władzy to wiek emerytalny teściowej podniosą i nie zobaczy emerytury,


Rząd Tuska jako jedyny podnosił wiek emerytalny, Dla kobiet 60 -> 67, dla mężczyzn 65 -> 67

że
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Polacy kochają być pod butem. Aktualnie jesteśmy pod mocnym gumofilcem kościoła. Kościół i PiS stworzyli połączenie idealne. Niemożliwe jest wywalanie pisu bez wywalenia kościoła.
Może i jest drogo i coraz gorzej ale ksiundz mówi ze PiS najlepszy… Dopóki ludzie nie porzuca tek sukienkowej ciemnoty to w Polsce nic się nie zmieni.
  • Odpowiedz