Wpis z mikrobloga

Następny wysryw z pod mojego pióra. Portale społecznościowe każde jedne to ogromny rak i nie wiem czy kiedykolwiek to sie zmieni. Możesz zrobić zajebisty profil 40 zdjęć rozbudowany opis co nakreśla twoją osobe i nic, a typowa baba walnie sobie zdjęcie mordy 0 opisu 0 rozbudowanego profilu po prostu morda lub nawet jej brak i ma 30 powiadomień na dzień. Do mnie jedynie piszą inni kolesie (?) i to jakies dziwne randomy. Co jest nie tak z ludzmi. A jak juz trafisz na jakąś różową to albo bmi nosorożca albo oblepiona grupką spermiarzy i brakiem szacunku do siebie. O i jeszcze dodam nie nie mam #!$%@? ryja nie nie jestem #!$%@? ani toksyczny moje zainteresowania są raczej ciekawie jak i dumny jestem z mojego profilu.
#gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 1
@Leszcz_Bagienny: noo chyba ze jestes oskar >8/10 to tez mozesz byc jak różowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°) trzeba sie z tym pogodzic bo kijem rzeki nie zawrocisz, nie ma co sie zloscic na baby o taki stan rzeczy bo tak naprawde to wina spermiarzy ktorzy gdy wyczuja estrogen w powietrzu traca zmysly #natura