Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję rady. Ma to związek z młodszymi dziewczynami. Otóż w ostatnich 2-3 latach dość mocno wyrobiłem się z samego wyglądu. Pozbyłem się całkowicie trądziku a z twarzy wyglądam jakoś dużo lepiej niż jak miałem 18-23 lata. Niby mam 27 lat ,ale nie wyglądam na tyle . Wyglądam na około 5 lat młodszego .Mam wygląd chłopaka a nie mężczyzny. Zresztą niejedna osoba daje mi kilka lat mniej . Nigdy nie miałem żadnej dziewczyny i nie mam jakiegokolwiek doświadczenia w tych tematach.

Mało tego. Już jedna dobra znajoma mojej rodziny chciała mnie rok temu zapoznać ze swoją córką bo stwierdziła ,że fajny chłopak jestem i w dodatku bardzo przystojny więc spodobam się jej córce. . Wiem to od rodziców bo mi mówili. Problem w tym ,że ona myślała że jestem młodszy , nie wiedziała że mam 25 lat. Córka miała 16 lat. Pewnie dlatego ten temat jakoś upadł.

Bez kitu , od 2 lat zauważyłem że ewidentnie zwracają na mnie uwagę nastoletnie dziewczyny w wieku 15-19 lat. To nie jest żadna przesada albo na zasadzie ''wydaje mi się''. Teraz ,gdy mam 27 lat, to się naprawdę nasiliło. Jak miałem 18-23 lata to takie dziewczyny w tym wieku traktowały mnie prawie jak powietrze. Teraz mocno się to zmieniło. Już tłumaczę dlaczego. Podam niektóre przykłady:

Przykład z czwartku z tamtego tygodnia : Jestem w sklepie. Idzie jakaś dziewczyna , na oko miała ze 17 lat. Pierwsza na mnie spojrzała a po chwili ja na nią .Chwilę tak patrzyliśmy na siebie i potem ona spuściła wzrok. Potem jak chodziłem po sklepie to zauważyłem kątem oka ,że ona na mnie spogląda .Kilka razy nasz wzrok spotkał się ze sobą. Jak się na nią pierwszy spojrzałem to ona po chwili na mnie. Raz ona na mnie a raz ja na nią i odwzajemnialiśmy te spojrzenia.

Przykład z dzisiaj jest jeszcze lepszy : Czytam gazetę. Wchodzi do sklepu jakaś dziewczyna. Podniosłem wzrok a ona patrzy na mnie przez 3 sekundy. Po chwili gdzieś poszła .Ja potem jak chodziłem po sklepie to ją jeszcze raz zauważyłem. Ona na mnie spojrzała , ja na nią a ona naglę tak spontanicznie i bardzo miło się do mnie uśmiechnęła. Szybko jednak głupio się jej zrobiło i szybko uśmiech zniknął z jej twarzy. Tyle ,że bardzo młoda bo na oko dałbym jej 15 lat.

Przykład 3 tygodnie temu : Jakaś dziewczyna stoi przy tych regałach z różnymi przedmiotami w Biedronce. Coś tam wzięła do rąk , ja pojawiłem się naprzeciwko. Koło niej byli jej rodzice i słyszałem ukraiński więc to była na pewno Ukrainka. Podniosła wzrok i zaczęła dosłownie się na mnie gapić z małymi przerwami. Ja po jakimś czasie też zacząłem spoglądać na nią. W pewnym momencie jak się do niej zbliżyłem to zrobiła taką minę zalotną do mnie jakby chciała ,żebym do niej podszedł. Przeszedłem obok niej , Idę z plecami odwróconymi do niej. Obróciłem się lekko ,boczną twarzą w jej kierunku i szukałem coś w regale z puszkami. Popatrzyłem w jej stronę a ona już była odwrócona w moją stronę i dalej się na mnie patrzyła. Ciężko powiedzieć ile miała lat bo miała na sobie okulary. Mogła mieć 18 lat a równie dobrze 15 lat ,ale na pewno była to nastolatka.

Półtora miesiąca temu : Odwożę wózek sklepowy. Na tych obręczach ,gdzie stoją wózki siedzą sobie 3 nastoletnie dziewczyny . Na oko 16 lat. Rozmawiały sobie. Jak się pojawiłem to ta dziewczyna siedząca pośrodku nich , która akurat coś mówiła nagle przestała mówić i zaczęła się patrzyć z lekkim uśmiechem na mnie. Druga z dziewczyn widząc ze jej koleżanka na coś się gapi to też się odwróciła w moją stronę .Ja na nie nie patrzyłem ,ale widziałem kątem oka ,że się na mnie patrzą. Odczepiłem wózek ,wziąłem 2 złote i odszedłem i gdy tylko odszedłem to zaczęły przez moment się śmiać i dalej rozmawiały.

Takich przypadków ,zwłaszcza przez ostatni rok w sklepach miałem jeszcze kilka. Oczywiście jest sporo nastolatek , które nie zwracają na mnie uwagę ,ale nie brakuje też takich , które naprawdę spoglądają na mnie kilka razy chociaż ja sam na nie pierwszy nie patrzyłem i takich przypadków miałem już wiele.

Jest sens zagadywać do dziewczyn w wieku 16-19 lat w moim przypadku? Jak one reagują na takie różnice wieku? Czy jeżeli się im naprawdę podoba jakiś chłopak to bardzo ważny jest dla nich wiek tego chłopaka czy raczej nie? Ja nawet chciałbym mieć taką młodą dziewczynę z racji tego ,że sam nie mam żadnego doświadczenia z dziewczynami, ale chciałbym znaleźć taką dojrzalszą niż przeciętna dziewczyna w tym wieku. Pytanie tylko czy w moim przypadku da się znaleźć taką dziewczynę czy każda może mnie odrzucać ze względu na mój wiek nawet jeżeli będę się jej podobał?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628e84075b7f91b6f6275921
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vrraaaz: jak mu się trafi dojrzalsza i ogsrnieta 16 latka, która chciałaby z nim być to na jego miejscu nie rezygnowlabym.Nie oceniamy ludzi po samym wieku bo między 18 latką a 16 latką często nie ma żadnej większej różnicy w mentalności a może się przecież trafić 16 latka sporo dojrzalsza od 18 łatki chociaż wiadomo, że najczęściej to 18 latka będzie trochę bardziej dojrzała
  • Odpowiedz