Wpis z mikrobloga

mirki mam pytanie, bo nie wiem czy postąpiłem słusznie;

Wczoraj czekając pod makiem na drive auto stojące przede mną nagle zaczęło cofać aż przywaliło w moje. Myślałem w sumie że gość próbuje oc wymusić, ale to trzeba by być debilem w takim miejscu.
Gościu wyszedł z auta, okazało się że Estończyk, co wracał z Niemiec po zakupie auta i nie spojrzal w lusterko cofając.
Bardzo przepraszał i było widać że młody chłopak przestraszony.
On sobie połamał trochę plastiki koło bagażnika, a na moim aucie nie widziałem za bardzo śladu (to i tak takie nasze auto zastępcze, o które za bardzo nie dbamy), no i nawet nie pomyślałem żeby od niego brać jakieś siano za to, no bo w końcu nic się nie stało. (koniec końców dzisiaj zobaczyłem że jest lekko pęknięta ramka od rejestracji, no ale to tylko tyle).
Lubię ogólnie robić dobre wrażenia na obcokrajowcach jak chodzi o Polskę, chyba to jakaś odmiana patriotyzmu, więc byłem dla niego miły.
No i sie rozjechaliśmy, ale wszyscy znajomi, którym o tym powiedziałem powiedzieli że jestem frajerem i powinienem go za to skasować i że zmarnowałem okazję.
Serio #!$%@?? Powinno się brać hajs nie patrząc na to czy coś się w ogóle stało?
#samochody #wypadek #pytanie
kiedysbedebogaty - mirki mam pytanie, bo nie wiem czy postąpiłem słusznie;

Wczoraj...

źródło: comment_1653481966oWP0hkiERpllz25llzeQAQ.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
W pracy usłyszałem, że jestem frajer i z 2.000 bym wyciągnął. W sumie wole 2000zł mniej, ale mieć poczucie, że zrobiłem właściwie. Po prostu.


@Dzaa88: A potem płaczą jak ktoś inny ich kasuje xD Że jak to, co za złodziej xD Kali kraść dobrze, Kaliemu kraśc niedobrze.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Ja tam w żadnych Bogów nie wierzę. Ale świat lubi równowagę. Jak ja komuś zrobię kuku, to potem te kuku do mnie wróci. Jedni to nazywają Karma, inni sprawiedliwość. Trzeba być dla siebie i innych człowiekiem - nawet bez odwzajemnienia.
  • Odpowiedz
Fajnych masz znajomych, ciekawe czy Ciebie tez tak chętnie wyruchaliby na kasę, gdyby nadarzyła się okazja?
  • Odpowiedz