Wpis z mikrobloga

Trochę to dziwnie zabrzmi, ale mam z taką 40 letnią P0lką kontakt poznaną kiedyś na sympatii, coś tam robiliśmy, ale ona nie chciała seksu przygodniego, a ja bez jaj, że będę w związku ze starszą samotną matką.
Z wyglądu jest naprawdę bombą, wygląda na z 10 lat młodszą 8/10(jak na swój wiek to 9+/10), w skrócie geny wygrane na loterii genetycznej, jakby była facetem, to na wykopie by przegrywy wrzucały co chwila jako zdjęcia Chada.
Poza tym wychowuje dwójkę dzieci, jest po dwóch małżeństwach, ma wyższe nieznaczące wykształcenie do wykonywania adekwatnej roboty za adekwatne pieniądze, mieszka w mieszkaniu komunalnym.

Znajomość jest dla mnie bardzo pouczająca, ogółem nie mam takiego kontaktu z p0lkami na co dzień, raczej w pracy czy na co dzień kobiety "normalne" albo na takim dystansie, że się nie zdradzają.

Laska teraz ma takie co chwila rozstania z 55-letnim facetem, dobrze trzymającym się(zresztą to norma, z pieniędźmi idzie wygląd, szczególnie u starszych i bardziej ogarniętych życiowo) z tego co mówiła mega bogatym(rentier 50 mieszkań) i prawdopodobnie stałego bywalca wykopu, bo robi wszystko by nie zostać betabankomatem.

Dlaczego znajomość jest pouczająca? Pokazuje mi tok rozumowania p0lki, z którym się nie stykam na co dzień i faktycznie ona jest przeniesiona żywcem z bajek wykopków.

-widzi, że mam mieszkanie komunalne w którym żyję z dziećmi(pół na pół dzieli ze swoim ex opiekę), a nie chce mi pomóc
-pojechał na wakacje, sam mi nie kupił(z dwa razy ją zabrał, sam lata co najmniej raz w miesiącu)
-mebel mi się zepsuł, kolega sam przyjechał i mi naprawił, a on nie wysłał kogoś od siebie(kilka razy wysłał jakiegoś od siebie fachowca, bo zatrudnia kilku takich do ogarniania napraw przy wynajmie), przy okazji wiadomo, że zawsze się znajdzie spermiarz, który w nagrodę dostanie: dziękuję, ale Ty miły
-dom w którym mieszka jest tym, w którym mieszkał z byłą żoną, ma się wyprowadzić

I to jest lista kłótni i zarzutów, jest częstsza.

Ani razu, ale to ani razu nie wspomniała, nie powiedziała, co dla niego zrobiła albo co może zrobić. Jedynie powiedziała, że w łóżku się nie w pełni dogadują, bo nie lubi tego co on lubi.

Ogółem w moim środowisku mało p0lek, dlatego miło się dokształcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 15
o


@Fan_Morawieckiego: Okej, ale co w tym jest p0lkowego? Załóżmy przez chwilę, że laska naprawdę jest z tym facetem z miłości i szacunku i chciałaby budować z nim przyszłość. Widzi, że on - mimo możliwości finansowych - nie próbuje jej nijak wesprzeć, nie uwzględnia jej jakoś szczególnie w swoich planach wakacyjnych ani nie proponuje wspólnego mieszkania (to oczywiście zależy od stażu związku). Wniosek jest jeden: jemu nie zależy na poważnej relacji,
@NadmiarNiedoboru: No a kogo ma sobie szukać do związku 55 letni rozwodnik? 20 latki zaraz po maturze? Może jestem idealistką, ale wierzę, że ludzie szukają partnerstwa i miłości w każdym wieku. Więc jakoś szczególnie mnie nie dziwi, że mogła uwierzyć, że ten pan jest poważnie nią zainteresowany, szczególnie, że - jak op mówi - sama jest atrakcyjna.
partnerstwa


@wieloryby-to-kumple: XD ale wiesz, że coś takiego nie istnieje w relacjach damsko-męskich?
kobieta zawsze chce lepszego, wyższego, lepiej zarabiającego więc jak to ma wyglądać? "Partnerstwo" to po prostu związek na korzyść kobiety bo z równym siebie nigdy się nie zwiąże
a 55 latek raczej nie liczy na miłość życia tylko na zabawę więc może nawet i z 20 latką się bawić
@NadmiarNiedoboru: Cóż, sama związałam się z niższym od siebie (choć co prawda mądrzejszym) facetem, więc raczej nie mogę się wypowiadać za ogół kobiet. Ale wydaje mi się, że partnerstwo nie musi polegać na równości, a na wymianie - ty lepiej zarabiasz, więcej wkładasz w nasze wspólne życie, więcej pracujesz, więc ja dbam, żebyś się nie przemęczał, był zadowolony, żeby dom był ogarnięty itd.
Chociaż znowu, nie mogę mówić za ogół kobiet,
proponuje wspólnego mieszkania (to oczywiście zależy od stażu związku)


@wieloryby-to-kumple: Proponuje. Ale jej się nie podoba jego dom i jako warunek związku stawia jego przeprowadzkę,

na wymianie - ty lepiej zarabiasz, więcej wkładasz w nasze wspólne życie, więcej pracujesz, więc ja dbam, żebyś się nie przemęczał, był zadowolony, żeby dom był ogarnięty itd.


@wieloryby-to-kumple: No właśnie średnio o takie rzeczy dba, bo jak dajesz ciągłą listę roszczeń, w tym utrzymywania
@wieloryby-to-kumple: chodziło mi bardziej o fakt, że kobiety często bronią innych kobiet i robią wszystko by bronić ich decyzji (fikołki mentalne)

Skądś ta frustracja i niechęć do kobiet musi się brać i pewnie przynajmniej po części jest uzasadniana,


Ja czytam logikę .... i poziom odklejenia kobiet jest zaskakujący.
Wielokrotnie zauważyłem, że kobiety po prostu nie rozumieją mężczyzn i tak naprawdę nie chcą ich zrozumieć..
Ich postrzeganie świata jest inne, bardziej samolubne
-pojechał na wakacje, sam mi nie kupił(z dwa razy ją zabrał, sam lata co najmniej raz w miesiącu)


@Fan_Morawieckiego: Nie wiem, może się naoglądałam za dużo filmów, ale według mnie jak się tworzy z kimś związek i wspólnie myśli o przyszłości to uwzględnia się drugą osobę w swoich planach wakacyjnych. Podróżowałam kilka razy sama ale będąc w związku raczej chce się dzielić z drugą osobą te chwile. Wiążąc się z kimś
#!$%@? maniany dla 40 latki z 2 dzieci XD po prostu sobie rucha bo jest łatwa i dalej myśli, że ma 25 lat i bogaty zadbany facet jest zainteresowany czyms poważniejszym

szanuje pana rekina biznesu za takie podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NadmiarNiedoboru: @eibhlin_dw:
Trochę w sumie zbyt pozytywnie napisałem o niej.

Laska jest z wyglądu zajebista, 55 letni bogaty i zadbany facet faktycznie może być