Wpis z mikrobloga

Minęło już 444 dni czyli:
- 14 miesięcy i 18 dni
- 63 tygodni i 3 dni
- 10 679 godzin
- 640 740 minut
odkąd padł "rekord Wardęgi" sprzedanych PPV czyli 48 tysięcy sztuk, z których dochód miał być przeznaczony na pieski w schronisku.
Wardęga postanowił nie wypełniać deklaracji, pieniądze się rozmyły, część została przeznaczona na odcinki w "Psiakobusie", które tylko generowały kolejny dochód a także utrwalały negatywny, szkalujący wizreunek uczestników - np Leksia = p***** (żerowanie na aferkach dla własnych korzyści).
#famemma #licznikwardegi #wardega #afera #polskiyoutube
Pobierz JanParowka - Minęło już 444 dni czyli:
- 14 miesięcy i 18 dni
- 63 tygodni i 3 dni
...
źródło: comment_1653467679o2lEX1uuQ4PJKPCalQNE3i.jpg
  • 16
Dodam, że wardędze całkowicie się odkleja. Przesłuchałem jednego live z ostatniego czasu i chłop jest tak łasy na pieniądze, że mówił, że chce sobie kupić rower, ale zaklei na nim markę na ramie ponieważ ta firma od rowerów mu nie płaci to czemu on ma reklamować ich za darmo?
XDDD JA #!$%@?, ciekawe czy jak kupuje serek wiejski w lidlu to też odrywa wieczko od razu żeby ktoś go nie przyłapał
@JanParowka: dodajmy do tego, że nigdy nie pokazał

- ile dokładnie dostał pieniędzy na cel charytatywny
- brak paragonów
- kiepskiej jakości karma której np. u mnie w Gdańsku by nie przyjęli
- gadanie na insta, że mamy wywierać na nim presję z tym celem a jak jest poruszany temat to go szybko ucina XDDDD

Za taką kasę która uzbierał mógłby zrobić niewyobrażalnie wiele dobrego. Kupić budki dla piesków i kotków,
@JanParowka: zapomniałeś o ważnym elemencie obliczenia
Ponieważ mamy policzone godziny a bolid Alfa Romeo roberta Kubicy rozwija prędkości do 330 na godzinę(na pewno więcej ale na razie bobert był tylko w hiszpani) to zakładając że Robert #!$%@?łby od tamtego momentu cały czas z maksymalną prędkością Alfą Romeo nie patrząc na to że wtedy nie istniała tylko istniały taczki to wówczas Robert Pokonałby w tym czasie 88 okrążeń po równiku ziemi w