Wpis z mikrobloga

Ekodiesel w orlenie na hurcie podrożał dziś względem wczoraj, mimo że wczoraj dolar chyba 8 gr spadł, a baryłka praktycznie nie podrożała xD. Sprawdzam codziennie na stronie Orlenu ceny hurtowe. J--a*e złodzieje
#paliwo
#bekazpisu
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LoffeRemoo: na studiach pracowałem na Statoil jako kasjer. Ustalaniem cen w okolicach 2010 roku zajmowali się kasjerzy. Polegało to na tym, że dzwoniło się do najbliższej stacji bp i pytało się po ile mają paliwa... Wtedy ustalaliśmy ceny takie jak oni. Kasjerzy z bp też do nas dzwonili.
  • Odpowiedz
@callofjuarez21: naprawdę jakieś 2 lata temu myślałem, że jak się inflacja rozkręci to tej bandzie pisowskiej poparcie poleci bo ludzie jednak głosują portfelem i odczują, że im się pogarsza standard życia. Nie przewidziałem jak bardzo będą w stanie odwalać fikołki przed samymi sobą, że to wszystko wina Tuska i Putina a w ogóle to oni drożyzny nie czują.
  • Odpowiedz
Nawet nie gadaj, co tydzień kupuje 10m3 do firmy. Polecam ci przeglądać ceny hurtowe na e-petrol, masz tam Orlena, Lotos-a, BP Europe oraz BAX od Ekopolu(duży gracz na górnym Śląsku). Dodatkowo masz średnie ceny w polskich rafineriach.

https://www.e-petrol.pl/notowania/rynek-krajowy/hurt

To co robi Obajtek i Morawiecki to jest skandal, gnidy wpadły na pomysł sfinsowania wszystkich swoich socjalnych fantazji poprzez zbiorniki w naszych samochodach, życzę im źle.
  • Odpowiedz