Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@v1lk: grałem i gram. Nie nałogowo oczywiście. To jak z rozdajo na wysropie.
Chęć przeżycia? Tak, masz rację ale jeżeli ja jestem bezbronny a przeciwnik uzbrojony to już raczej przegrałem.
  • Odpowiedz
@kupczyk rece masz, nogi, pazurska na pewno co by oczy wydrapac albo wbić w tchawice, zęby którymi można zrobić nie małą krzywdę i nie zapominajmy ze kopiesz grób i masz łopatę w dłoniach ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tez nie raz + wyślę jak widzę fajne rozdajo i jak do dzisiaj to nic nie wygrałem, w sumie to od początku wykopu xD
  • Odpowiedz
  • 362
@Kluska_slaska91 Często kopanie grobu to pewnego rodzaju ostatnie ostrzeżenie i w niewielu przypadkach bywa, że na wykopaniu grobu i zesraniu się w gacie jest koniec akcji, a dany delikwent dostał dostatecznie dobrą lekcję.
Mało tego, osobnik podczas kopania może w sobie odkryć powołanie i zostać np. grabarzem, albo pracować na budowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kluska_slaska91: mówiąc o kopaniu grobu to znam dwóch gości którzy #!$%@? na imprezie zmusili znajomego żeby kopał sobie grób dla beki, ktoś przyuważył i oboje poszli do pierdla xD tłumaczenie że to tylko głupia zabawa nie przekonało sędziego
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: Coś mi tutaj śmierdzi XD Przecież same groźby są z powództwa cywilnego chyba, a nawet jeżeli są z prawa karnego to jeżeli się wszyscy znali i ten co kopał grób uznał, że faktycznie to był żart to jako świadek itd by to wyjaśnił... Bajkopisarz-akrobata?
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: To jak w tym kawale o sędzi widzę:

Siedzi sobie dwóch sędzi i gadają o pierdołach. W pewnym momencie przychodzi roztrzęsiona kobieta i krzyczy na jednego:
- Pana syn zniszczył mi samochód. Dawaj Pan 3 tysiące albo idę do sądu!
Sędzia patrzy i myśli przez chwilę. po czym wyjmuje gotówkę i daje kobiecie. Drugi Sędzia patrzy z niedowierzaniem:
- Dałeś jej tak po prostu 3.000 złotych?
- No dałem, użerać
  • Odpowiedz