Wpis z mikrobloga

Okej, post kieruje do wszystkich, którzy kupują #hempshot i te inne #greenout, zakolasz dał mnie na czarną, więc nie ostrzegę więcej Mirków przed tym naciągaczem, ogólnie to całe te shociki to gówno totalne, testowałem wszystkie i to tak naprawdę nie wiem od czego zależy, ale napewno nie od organizmu, częściowo racja, ale one raz zadziałają, a raz ledwo coś czuć, testowane nie tylko przeze mnie. Dlatego jeśli twoje pieniądze są dla ciebie coś warte i nie chce dać jemu zarobić ~50PLN, a chcesz mieć shocika domowej produkcji, który klepie tego BlueBerry na piz*e to dam ci przepis na eliksir za około 7zł który poskłada nie jednego zawodnika, testowałem go wiele razy od dwóch miesięcy, i wybrałem najlepszy sposób, Trzeba kupić susz konopny, ja polecam ten co na zdjeciu 150zl za 500g na nim oparłem dawkowanie, wiec nie wiem jak z innymi suszami, 30g takiego suszu zalewamy wrzątkiem zeby pozbyć sie smaku który i tak bedzie okropny 2-3 razy(jedyny minus) a w sumie plus, bo bez konserwantów i barwników hehe. Potem ten susz bez tej wody zalewamy mlekiem 2-3% i gotujemy niecałą godzinę, odcedzamy mleko od suszu wyciskając go jeszcze przez sitko i gotowy płyn można albo wypić, albo jakoś dosłodzić lub wsypać kakao bo jest ochydny w smaku, ale gwarantuje, że działanie jest bombowe nie porównywalne do tych shotów i zaskoczy nie jednego także kopiujecie przepis i miłej faazy
#makumba #marihuana #narkotykizawszespoko
daj_lyka - Okej, post kieruje do wszystkich, którzy kupują #hempshot i te inne #green...

źródło: comment_1653435178BYP52e0euJxu5ie4UpqWZm.jpg

Pobierz
  • 33
@Trybun_Plebejski: No nie wiem ja wlewam 500ml mleka z czego i tak zostaje szklanka wiec ideolo, fakt smak ochydny ale sa sposoby jego wyeliminowania, nie wiem czy jest tańszy sposób zeby porobic sie na pół dnia bo tyle działa i jest silniejszy od nich, a sam go tworzysz wiec mozesz ugotować z 60g
@Pioter1987: Bzdury, nie wiem jak wy tà makumbe robicie, ja zalewam tylko 2razy woda, i od razu mlekiem i nawet po pół godzinki gotowania, działa jak trzeba, a ten susz, jest chyba najlepszy, 0 łodyg, praktycznie same kwiaty, najważniejsze to ten susz dobrze wycisnąć, jak lubicie wydawać po 70zl zamiast zrobic samemu za 7 to
Ok xd