Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wam,
mam pewne pytanie. Ogółem przez większość młodości byłem nie śmiały toteż kontakty z ludźmi nie były zbyt częste. Sytuacja rodzinna tylko te problemy powielała. No ale po jakimś czasie, gdy już parę lat popracowałem, dojrzałem, to w relacjach jestem już lepszy. Mam trochę znajomych, ale zechciałem też się w kimś zakochać. Po jakichś 2 miesiącach w końcu znalazłem dziewczynę na tinderze, która była warta spotkania. Z wyglądu taka 6/10, drobna, dziewczęca uroda, więc totalnie mój gust. Sam też jestem jakieś 6/10. Dużo starałem się aby poprawić swój wygląd. Mam 181cm, więc tu jest okej, ale fryzjer, lepsze ubrania, kosmetyki. Na to postawiłem. Dla przeciętniaków to na prawdę dużo daje. Ale wracając do tematu. Po jakichś 3 miesiącach spotykania przeszliśmy w związek. Byłem bardzo zadowolony. Podobała mi się, a do tego miała fajny charakter. Niestety po paru miesiącach nagle zerwała ze mną, bo nic do mnie nie czuła. I w sumie nie wiem. Wszystkie moje poprzednie "związki" kończyły się po kilku randkach. A teraz gdy myślałem, że wszystko jest w porządku, to się okazuję, że jednak nie było. Zastanawiam się z czego to wynika. Jak u was wygląda to w dłuższych relacjach? Może po prostu coś robię źle, ale nawet nie wiem co
#zwiazki #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628d1a465b7f91b6f6273f3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz