Wpis z mikrobloga

@Pitaq: jak się człowiek nie rozwija, nie uczy, albo już od urodzenia tak ma, że jest z tych głupszych to potem wysyła zdjęcia z Belgii, że ma LPG tanio xD

Największym osiągnięciem opa jest to, że pracuje za granicą, o czym tu mowa? xD

"Polaczki", wpis zupełnie jakby nas wszystkich #!$%@? przechytrzył spryciarz xD

To nie jest tajemnicą, że za granicą poziom życia na "niższych" stanowiskach jest wyższy niż w Polsce,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pitaq: 450 za dniówkę to może przytulisz na CE na międzynarodówce. Albo w dobrym zawodzie typu lekarz, informatyk itd.

NO ale Janusze nie zrozumieją, ważne żeby było czuć, że wielka polska, resztę pies #!$%@?ł i to wywrotowcy na pewno piszą, a zachód kłamie xddd
Pluje takim dzbanom pis w twarz, a ci się cieszą, bo deszcz pada. Wtf.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@buczubuczu: polski której już nie ma, zarabiamy w wschodnim standardzie a wydajemy w zachodnim ¯\_(ツ)_/¯ zaraz ktoś przyjdzie i powie oo ja to przebranżowiłem się na informatyka 15k i zarabiam, tak fajnie spoko xr się udało ale nie każdy ma do tego dryg i predyspozycje, ja co do pisu to już nawet nic nie mówię, szkoda słów... Dopóki będą tam mamić i ludzie będą mieli klapki na oczach tak upadnie to
  • Odpowiedz
To nie jest tajemnicą, że za granicą poziom życia na "niższych" stanowiskach jest wyższy niż w Polsce, natomiast wywyższanie się z powodu umiejętności zakupu biletów na samolot to żeżuncja jak #!$%@?.


@cyberchosnek: Na wyższych też. Jako lekarz pod koniec specjalizacji w zeszłym miesiącu miałem prawie 10k euro na pasku, niemiecka uczelnia. W Polsce bym za tę samą pracę dostał 5500zł brutto. :)

Ale jak sie nie chciało uczyć, nauczyło się jakimś
  • Odpowiedz
@Strahl:

Ale jak sie nie chciało uczyć, nauczyło się jakimś cudem kopiować ze stackoverflow


I tu się mylisz, bo raz, że nie jestem klepaczem kodu, jak zwykliśmy nazywać programistów przez ciebie wymienionych, a nawet jeśli to operowałbym na niskopoziomowym C++, bo uczyłem się programowania w inny sposób niż obecne standardy, przede wszystkim pisząc oprogramowanie do obsługi sprzętu. 14 kwietnia też zacząłem zarabiać "w ojro", więc no... Nie dopowiadaj sobie na temat
  • Odpowiedz
@cyberchosnek:

Ach te "polaczki" na emigracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ah te polaczki w chlewie obsranym gownem ktore sobie relatywizuja fakt, ze mieszkaja w chlewie obsranym gownem. A do niemieckiego lekarza nie chodz, nie po to wyemigrowalem z kraju zeby sie uzerac z polskimi pacjentami. Nic nie trace, mam wystarczajaco tutejszych pacjentow. Korzystaj z gownojakosci NFZtu, ewentualnie syp gruba kasa na moich kolegow ktorzy cie przyjma prywatnie,
  • Odpowiedz
@Strahl: ach ten polaczek na emigracji co się zesrał, bo go dupa boli, że musi żyć w obsranych niemczech, gdzie każdy mówi #!$%@? językiem (uczyłem się go trzy lata, blech).

Będę sobie korzystał z czego będę chciał, stać mnie xD Mnie się w Polsce podoba i tu zamierzać żyć, chlew obsrany gównem to masz w domu rodzinnym, albo u Pana Niemca na ogórkach. Polityków zamienić i byłby raj na ziemi w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cyberchosnek: możesz uważać, że cię stać. Jak przyjdzie co do czego to będziesz leczony według afrykańskich standardów gdzie średnia życia jest o dobrych kilka lat niższa niż w normalnym kraju, bo NFZ chociażby połowy terapii onkologicznych nie refunduje, a nawet z twoimi ojro finansowo nie wydolisz. Zaś polityków nie wymienisz bo są odzwierciedleniem kartoflanego społeczeństwa, między innymi twoim. Do Niemiec niestety Polsce w wielu kwestiach daleko, może za kilkadziesiąt lat uda
  • Odpowiedz
@Strahl: raka mam nadzieję, że nie dostanę, ale na w razie co mam prywatne ubezpieczenia, na NFZ nigdy nie liczyłem.

Wbrew waszym #!$%@? nie jest aż tak źle w tej Polsce, gdyby rozsądna władza byłoby lepiej.

A do tego zdania ostatniego, które sobie tam wysrałeś, że okazać "dominację" na wykopie:

Ale to ty dzwonisz.

Wiesz, że nie podumałeś, zesrałeś się do komentarza, którego nie zrozumiałeś, a na koniec odwróciłeś kota ogonem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cyberchosnek: nie chce Ci psuć dobrego humoru ale przy jakiejkolwiek większej chorobie w stylu zawał, wylew, udar (już nawet nie musi być rak) to Ci to prywatne ubezpieczenie niewiele da ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz