Wpis z mikrobloga

Phiii, śmiechu warte ekogroszek po 2750zł za tona. Rok temu za 1000zł po znajomości, dwa lata temu po 800zł. Nawozy kilkakrotnie droższe niż rok temu, ropa droższa. Materiały budowlane droższe, aluminium, miedź w górę. Ale to w Rosji wszystkiego brakuje, to Rosja miała być już nie wypłacalna, to Rosja miała upaść. W przemyśle brakuje materiałów do produkcji w niektórych branżach. Ale to w Rosji miało brakować. Na kij żyć, te życie nie ma sensu jeżeli jesteś zwykłym chłopem, ciułasem, parobasem. Wy się cieszycie wojną, dyskutujecie nad jakimś mrzonkami o kolejnym rozpadzie Rosji na mniejsze kawałki. A to u nas dzieje się kryzys, i ludzie będą zaraz tracić pracę, majątki. Ale to nic dla was nie znaczy bo zaraz Rosja upadnie. Narracja taka sama jak z wirusem, ostatnia prosta.... Większość wykopków to stado baranów które jara się, podnieca tym czym wam rzucą na tacę.
#przegryw #ukraina #depresja #koronawirus #wojna
  • 60
  • Odpowiedz
A ja się dziwiłem ostatnio jak koleś wynosił z obi cały wózek z ilością ekogroszku która przekraczala jego wzrost. Ledwo to pchał. A później sobie przeliczyłem że wychodziło około 2k za tonę.
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Polacy gdy chodzi o ograniczenie swobody kasty sędziowskiej, hur dur protesty na całą Polskę, Polacy gdy j0lki nie mogą bez ograniczeń popuszczać przyrodzenia swego dla jego i usuwać po tym problemu bez konsekwencji za pieniądze podatników hur dur jeszcze większe protesty, Polacy gdy jest drożyzna i bieda się poszerza, rusko onuco jak śmiesz narzekać !!!!! co z tego że drogo jest ale żeby w Rosji było gorzej to musimy przecierpieć.
  • Odpowiedz