Wpis z mikrobloga

#gusto #heheszki
Jeśli jeszcze nie mieliście szansy spróbować naszych radioaktywnych żelków, korzystajcie bo właśnie wpadły do sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szybko się rozchodzą, więc polecamy korzystać dopóki są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś jest wrażliwy, w dodatkowych usługach można zamówić usługę pielęgniarki @ecco ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Przyda się, ponieważ radioaktywne żelki są NAPRAWDĘ kwaśne i wypalają język ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przy okazji wyniki 4/5 rozdajo:
@Moczodajny pamiętasz moje rozdajo?
Los się do Ciebie uśmiechnął, wygrywasz dwa kubełki o tych tutaj żelków #gusto
Wysyłka do paczkomatu, przelew tradycyjny, nie płać, numer zamówienia wyślij do mnie na priv, a my zrobimy resztę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Kwasny_konfident - #gusto #heheszki 
Jeśli jeszcze nie mieliście szansy spróbować na...

źródło: comment_1653380914WnBIBqfCtu7qeGP1guHzjv.jpg

Pobierz
  • 44
@DrEisLodreip: Mąka jest istotna w procesie produkcyjnym
Nie wiem jak smakowały Ci żelki jak sobie ostatnio zamawiałeś, jednak staramy się zawsze minimalizować posmak mąki, więc nie powinno być jej szczególnie czuć. Nasze żelki mają specyficzną konsystencję i smak, ale właśnie dlatego mamy tyle indywidualnych fanów ( )
@ratollo: Chodzi o to, że erytrytol to poliol (alkohol cukrowy), a poliole są wliczane do węglowodanów w tabelce. Prowadzi to do zamieszania, ponieważ erytrytol ma zerową wartość energetyczną (w okolicach 0 kcal - wikipedia ). U nas erytrytol jest na pierwszym miejscu w składzie, więc to znaczy, że jest go najwięcej. Dlatego jest 50% mniej kcal niż w normalnych żelkach. Czyli podsumowując erytrytol wlicza się do węglowodanów, ale w przeciwieństwie do