Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
A podobno prawicowcy gardzą takimi lewackimi wymysłami jak "mowa nienawiści". Albo nie wiem, płaca minimalna, prawa pracownicze czy gender ¯\_(ツ)_/¯ link

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkuca #rosja #ukraina #wojna #kacapyinfo #pochowacpodprogiem #neuropa #polityka

Pobierz
źródło: comment_16533673106tbVBV7k2UyR52hrRPOYrz.jpg
  • 9
A podobno prawicowcy gardzą takimi lewackimi wymysłami jak "mowa nienawiści".


@MglawicaKraba: Lubisz wrzucać wszystkich do jednego worka? Nalepiać całym grupom ludzi etykiety? Łatwo się musi żyć takim prostym ludziom, co? Prawak = gardzi mową nienawiści, wrzucę to na wykop he he, dowalę tagów #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkuca #rosja #ukraina #wojna #kacapyinfo #pochowacpodprogiem #neuropa #polityka - będzie śmiesznie he, he.

Jak już od rana jesteś na posterunku i robiłeś "research", to nie natknąłeś
Pobierz
źródło: comment_165337292466JiJdJ1JaceBfdwW1TyyL.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kleopatrixx: co ma piernik do wiatraka? Wykazujesz się szczątkowym RiGCzem po to by w tym samym zdaniu pokazać, że nie chodzi o RiGCz tylko bronienie kościółka. I co, chcesz medal? Czy żebyśmy zapomnieli jaką bekę zawsze konserwy miały ze "snowflake'ów"? Albo o tym, że Korwin stał się "polskojęzycznym głosem Putina w twoim domu"?
@Frater: Wiesz z drugiej strony stwierdzenie, ze Floyd był narkomanem i popełnił pare przestępstw też było stwierdzeniem faktu a pisząc to tutaj groziło linczem lewicy i banem ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie to ze popieram JKM czy jestem po stronie prawicy ale widać podwójne standardy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kochamschabowe:

Floyd był narkomanem i popełnił pare przestępstw


Dla mnie jest to stwierdzenie faktu. Nie był dobrym człowiekiem, ale też interwencja policji była nieprofesjonalna.

pisząc to tutaj groziło linczem lewicy i banem


Szczerze, to nie kojarzę tego, może za mało się tym wtedy interesowałem. Ale jeśli tak było, to też jest to złe.
@Frater: Owszem, była nieprofesjonalna. Więcej kontekstu mamy jak oglądamy całość. Koledzy Floyda, również czarni nie stawiali oporu i byli po prostu spisani. Nie wszystko jest czarno białe i wtedy to było traktowane jako rasizm i mowę nienawiści. Nie można było rzeczowo porozmawiać na temat.

Ale wiadomo Floyd nie zrobił nic takiego by zostać zabity na miejscu, czy to przypadkowo czy nieprzypadkowo.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kleopatrixx: i jeszcze jedno:

Ile razy lewak musi zaatakować swoją mową nienawiści inne osoby

Lubisz wrzucać wszystkich do jednego worka?

#bekazlewactwa

dowalę tagów #bekazprawakow


A #bekazkonfederacji #bekazkuca #rosja #ukraina #wojna #kacapyinfo #pochowacpodprogiem #neuropa #polityka dałem po sprawa dotyczy JKM i jego smierdzacych onuc. Co Ty bardzo starałaś się ukryć na swoim screenie ¯\_(ツ)_/¯