Wpis z mikrobloga

wyślij takiego po podpaski, to nie pójdzie bo paraliżuje go lęk przed tym co pomyśli sobie pani w sklepie. xD


@CzajnikZniszczenia: dzisiaj już widziałem ten wpis i od godziny próbuję znaleźć przez to w necie odpowiedź czego w sumie te typy się #!$%@? wstydzą xD
zupełnie serio, nic mi nie przychodzi do głowy, a zazwyczaj umiem się wczuć w najdurniejsze nawet sposoby myślenia

naprawdę. niech ktoś mi wyjaśni, bo nie zasnę
@Tumurochir pamietam jak kupowalem raz mojej bylej dziewczynie podpaski, na dziale stał obok mnie koleś ktory mial chyba to samo zadanie. Ja nie mialem problemow z wyborem, wiec pomoglem chlopowi. Nadziekowal mi sie strasznie, bo nie mial pojęcia, które wybrać xD
@Tumurochir: Cóż nie na darmo mówiło się że wyborcy Korwina to tzw gimbo-prawica...
A to pytanie o te koszulki, coś pięknego. Ciekawe jakie to te pedalskie jej zdaniem. Bo jak wchodzę na stronę Korwina to tam w sklepiku widzę koszulki dla typowych gimbozjebów, więc chyba Korwinistom przydałoby się trochę polatać w tych pedalskich aby choć przez chwilę wyglądać normalnie.
@steemm: Wiem, że heheszki, ale wyjaśnię, że rozmiary tamponów nie zależą od wielkości pochwy, a od intensywności krwawienia. Na obfite krwawienie kupuje się bardziej chłonne tampony, na mniejsze krwawienie wersję mini.