Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 77
312 673 + 145 = 312 818

Dzisiejsza trasa wokół Puszczy Kampinoskiej, to tzw. Duży Kampinos, czyli okrążenie całości. Kilka razy dojeżdżałem już na zachód do Żelazowej Woli, ale wciąż praktycznie powielałem trasę jadąc przez Brochów, a dziś zmodyfikowałem ją tylko trochę i zyskałem parę nowych kwadratów. Okazało się, że asfalt przy wale p-powodziowym sięga dalej na zachód niż myślałem. Zaczyna się za stadniną Dżygitówka.
PS. Kotecek na Gassach Północy ma się dobrze.
Max square: 44x44 (-)
Max cluster: 2413 (+17)
Total tiles: 4542 (+7)

#rowerowyrownik #rower #ruszwarszawa #kwadraty #100km

Skrypt | Statystyki
Jerzu - 312 673 + 145 = 312 818

Dzisiejsza trasa wokół Puszczy Kampinoskiej, to tzw....

źródło: comment_1653331506qJPFw6BYGg6wnnmWIRCIgS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Zielczan Dobre asfalty i mały ruch samochodowy.


@Jerzu: to dam radę, ale mam pytanie - Ty północną cześć pojechałeś górą, tj. nad drogą 575, a probowałeś kiedyś dołem, czyli przez Stare Polesie, Leoncin, Głusk? Czyli pod wspomnianą wyżej drogą? Która opcja jest lepsza?
  • Odpowiedz
@Zielczan: Jechałem wszystkimi trzema wariantami i żaden nie jest wyraźnie lepszy, albo gorszy od pozostałych. Oczywiście na wojewódzkiej jest większy ruch, ale jak pojedziesz drogą przy samym wale i gdy się skończy dasz w prawo, to możesz przeciąć 575 i jechać do Leoncina. Tak więc przed Secyminem masz trzy warianty trasy. Wracając do mojego śladu, to proponuje w Żelazowej Woli skręcić na Brochów i zobaczyć ten słynny kościół obronny, w którym
  • Odpowiedz