Wpis z mikrobloga

Mirki, #!$%@?łam mocno w #pracbaza Moja pierwsza poważna praca po studiach. Dwa miesiące po zatrudnieniu dostałam duży projekt, który wymagał dość sporo kontaktu z polskim prawem - ustawy, rozporządzenia itp. Robiłam go sama, powiedziano mi że mam czytać przepisy i robić co trzeba, 'a jak nie będziesz czegoś wiedzieć to pytaj'. Kierownik sprawdzał projekt na każdym etapie, ale niezbyt dokładnie. Teraz projekt kończę i zorientowałam się, że nie zauważyłam jednej ważnej rzeczy w przepisach, która mogłaby wstrzymać projekt o parę miesięcy, nie pozwolić inwestorowi na dalszą działalność.. W grę wchodzą miliony z unijnych dotacji, więc taka obsuwa byłaby mu mocno nie na rękę.
Kierownik sprawdza teraz całość, zobaczymy co powie. Jest mi strasznie wstyd i jestem przerażona, że utrudniam życie temu inwestorowi. Najchętniej to bym się zwolniła. Z tego co wiem to nikt w zespole tak nie #!$%@?ł. Niby kierownik mógł to wyłapać, ale jak coś to i tak będzie na mnie (,) i już nigdy mi nie zaufają.
Ale mi teraz smutno, aż mi niedobrze ze zdenerwowania

#zalesie #smutnazaba #killmeplease #debil #feels
asadasa - Mirki, #!$%@?łam mocno w #pracbaza Moja pierwsza poważna praca po studiach....

źródło: comment_1653322084HcJ0l6Wjgv6eSfYl2lvDvb.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@asadasa: E luzik, jeśli to normalna firma a nie januszex to nic ci nie zrobią raczej, jeśli coś jest ważne to od tego jest przełożony żeby upewnić się ze wszystko jest na tip top. Szczególnie jeśli to twoja pierwsza praca.
  • Odpowiedz
@Serjakub: ale tu wszyscy są tak zafiksowani na punkcie pracy i amibtni że im przez myśl nie przejdzie że mogliby zrobić coś źle. Już widzę te oburzone spojrzenia lasek z zespołu które nie mogą sobie wyobrazić jak można popełnić tak duży błąd
  • Odpowiedz
@re_plenish: to jest najgorsze, że kierownik właśnie zakładał że nie mogę tego #!$%@?, zaufał mi. Ja się chciałam wykazać i nie protestowałam ze nie mam opiekuna (bo nikt nie ma tutaj przyhcodzac do pracy). A teraz to zaufanie stracę całkowicie bo je nadszarpnęłam
  • Odpowiedz
@asadasa: Nie panikuj, każdy coś kiedys #!$%@?ł większego czy mniejszego. To twoja pierwsza praca, masz zwierzchnika, który powinien to wyłapać, a skoro miał to w dupie to tylko jego wina.
  • Odpowiedz
@wielowitamin: głupio to jest coś #!$%@? podczas gdy wokół wszyscy wzorowo pracują. I w dodatku szybciej niż Ty. Za słaba psychicznie jestem do normalnej roboty, powinnam zbierać jabłka albo pakować paczki w magazynie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@re_plenish: tak, ale jak dostanie opieprz od dyrektora to potem konsekwencje spotkają mnie. Będę zespołowym debilem już zawsze, bo kierownik sobie już nie pozwoli żebym mu narobiła kłopotów ponownie
  • Odpowiedz