Wpis z mikrobloga

albo zarabia dla zagranicznej firmy i ma wyplate w dolarach i to przeliczasz na zlotowki xd


@niko444: A to jak robi zdalnie dla zagranicznej firmy to nie może przeliczać? Chyba nie łapię toku rozumowania.

Od kilku miesięcy wiszą publicznie oferty na justsjoin.it po 50-70k w jakimś snowflake/bolt czy w firmie robiącej HFT, więc pisanie że 50k jest nierealne to też nieprawda.
  • Odpowiedz
@some_ONE: juz ja pamietam ludzi co sie chwalili zarobkami o 20% wiekszymi niz rynkowe a pozniej sie okazywalo ze jezdzili na delegacje co miesiac prawie, za granice, nie wierze zeby ktos realnie tyle dostawal, to ze sobie wpisza w ogloszenie nic nie znaczy, a nawet ogloszenia takie rzadko są realne, ogloszenia to 200pln za godzine maks, a przegladalem tysiace ofert pracy, no chyba ze programuje w czyms egzotycznym typu COBOLu
  • Odpowiedz
@some_ONE: nie chodzi mi o to ze korpo jest miedzynarodowe, ale jak firma ma np tylko oddzial w ameryce i przelew leci w dolarach to sory ale powinienes sie porownywac do amerykanskiego rynku bo moze sie okazac ze mimo duzej kwoty to cie dymają jak na tamten rynek, poza tym ponosisz wieksze ryzyko bo jak ci nie zaplaci to co polecisz do stanow sie sądzić? powodzenia, to tak jakby ktos pojechal
  • Odpowiedz
juz ja pamietam ludzi co sie chwalili zarobkami o 20% wiekszymi niz rynkowe a pozniej sie okazywalo ze jezdzili na delegacje co miesiac prawie, za granice


@niko444: No, ale co z tego? Czy te delegacje powodują, że nie zarabia tego 20% więcej? Może komuś to nie przeszkadza ¯\(ツ)_/¯

a nawet ogloszenia takie rzadko są realne, ogloszenia to 200pln za godzine maks


Z tym maksem to znowu bym nie przesadzał. Na
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: No dobra ale tu mowi ze w złotówkach a nawet takich ofert nie ma moze ze 2-3 na jednej stronie jako clickbaity gdzie nie wiadomo jaki jest haczyk, sory ale na wykopie jest pelno farmazoniarzy
  • Odpowiedz
@niko444 jak nie ma, jak jest mnóstwo nawet na justjoin.it? A to tylko publiczne oferty. I tak, można dostać górne widełki. Można dostać nawet więcej niż jest w widełkach.
  • Odpowiedz