Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2747
23.05 informowano iż zostanie wyłączona telewizja naziemna dvb-t m.in. Małopolska, Podkarpacie. TVN, Polsat itp wyłączono a #tvp zostało. Od dziś ludzie bez dokodera ze starym tv mogą w końcu oglądać jedyną prawdziwą narrację dla dobra narodu.

Co za kraj xDDDDDDDD

Kurski pieje z zachwytu
  • 79
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Gawol_1: Skonczcie #!$%@? swoje kocopoly. AV1 to przelomowy kodek i musial zostac wprowadzony do prehistorycznej telewizji. W internecie obowiazuje od dawna i nikt kto ma wielkie bazy filmow nie wyobraza sobie obecnie zycia bez niego. Debile oderwani od pluga beda komentowac cos o czym nie maja zielonego pojecia. Uwazam, ze to co robi Kurski jest dobre. Wyprowadza tvp ze sredniowiecza i uzywa do tego nowych technologii.

@NielegalneKretowisko: Przecież wprowadzono H.265
  • Odpowiedz
A czy jest tu jakiś specjalista, który mi powie czy da się podłączyć dekoder do tv, ale przez złącze antenowe ? Tak jak zwykła antene ? Bo kurde mam fajny tv, ale kiedyś było spięcie w domu i tylko złącze antenowe działa :D euro złącza nie ma, żadne HDMI nie działa. Do tej pory na antenowym jechałem bo odbierało na samej antenie, teraz niestety dupa. Jest jakiś sposób czy na śmietnik ?
  • Odpowiedz
@Gawol_1: Nie zesraj sie, ile czasu o tym mowia i ile osob nie posiadadekodera/telewizora z dekoderwm w dzisiejszych czasach i jeszcze do tego daja dofinansowanie na telewizor.
  • Odpowiedz
@Gawol_1: ale fikolek, ale czego mozna wymagac od typowego uzytkownika wykopu z iq 10. Daja dofinansowanie, aby mieli dostep do wszystkich kanalow co sie kloci z twoja logika, dawaj fikolka.
  • Odpowiedz
@Gawol_1: Mam ponad 10 letnie Bravia. W nocy bezpośrednio z anteny odbiera 6 kanałów TVP, po włączeniu Ariva T760i ponad połowy kanałów nie ma, może trzeba odświeżyć, nie wiem. Lokalny dostawca internetu ma opcję kablówki i ze względu na rodziców może zakupię jakiś pakiet jeśli się okaże, że nie odbiera większości. Mnie to nie potrzebne, ale ze względu na rodziców.
  • Odpowiedz
@Gawol_1 może i cała sytuacja brzmi kontrowersyjnie, ale moim zdaniem, przy całej mojej nienawiści do TVP, w rzeczywistości nie jest aż tak źle:
- od ponad pół roku trąbią o tej zmianie, wysyłają alerty RCB, dali specjalny kanał żeby sprawdzić czy TV odbiera nowy standard
- DVB-T2 odbiera większość telewizorów kupionych w przeciągu ostatnich 10 lat
- jak ktoś ma starszy TV to pewnie i tak korzystał z dekodera, a nawet jeśli
  • Odpowiedz