Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2747
23.05 informowano iż zostanie wyłączona telewizja naziemna dvb-t m.in. Małopolska, Podkarpacie. TVN, Polsat itp wyłączono a #tvp zostało. Od dziś ludzie bez dokodera ze starym tv mogą w końcu oglądać jedyną prawdziwą narrację dla dobra narodu.

Co za kraj xDDDDDDDD

Kurski pieje z zachwytu
  • 79
  • Odpowiedz
@Gawol_1 uff, dobrze że jestem freethinkerem bez telewizora i oglądam tylko gówno filmiki na YT

@DupaJasia_ to niestety prawda, babce po wyłączeniu zostało 6 kanałów, wszystkie z tvp, poza standardowymi 1, 2, 3 jeszcze tvp info i jeszcze jakies dwa których nikt nie ogląda. Musiałem jej na szybko dekoder ogarnąć żeby nie ześwirowała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Gawol_1: Skonczcie #!$%@? swoje kocopoly. AV1 to przelomowy kodek i musial zostac wprowadzony do prehistorycznej telewizji. W internecie obowiazuje od dawna i nikt kto ma wielkie bazy filmow nie wyobraza sobie obecnie zycia bez niego. Debile oderwani od pluga beda komentowac cos o czym nie maja zielonego pojecia. Uwazam, ze to co robi Kurski jest dobre. Wyprowadza tvp ze sredniowiecza i uzywa do tego nowych technologii.
  • Odpowiedz
@Gawol_1: #!$%@? u mnie to samo xD mówili, że wyłączą to spoko - ja i tak korzystam tylko z netflixa i PS4, ale dzisiaj włączam tv a tu 10 kanałów TVP i jakieś zoom tv i legia tv (xD)

dramat xD
  • Odpowiedz