Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: > Komuna nie przeszkadzała NIKOMU, ludziom zaczęła przeszkadzać bieda i problemy z żywnością, tak będzie i tym razem, PiS może robić wszystko i plebs będzie go popierał dopóki będzie miał co żreć

O to to to. Święte słowa, teraz będzie dokładnie tak samo. Nikt nigdzie nie wyjdzie dopóki będzie co żreć a myślę, że nie prędko będzie aż tak tragicznie żeby aż zaczynało brakować na jedzenie.
Aktualnie benzyna jest
derek25 - @Deska_o0: > Komuna nie przeszkadzała NIKOMU, ludziom zaczęła przeszkadzać ...

źródło: comment_16532925000uvZKztJF0y8OUnZbVvh5t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Okrzyki "Lech Wałęsa"? Czyżby opozycja postanowiła popełnić samobójstwo ze szczególnym udręczeniem i wciągnąć w swe szeregi Bolka? Chyba dobre wyniki sondażowe ich przeraziły.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: sprawdziłem i to wydarzenie zbiegło się m.in. z protestami niepełnosprawnych w Sejmie i jakimś fałszowaniem historii oraz tym, że jakiś człowiek był karany za krzyczenie "Lech Wałęsa" podczas kontrmanifestacji smoleńskiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: Dokładnie tak jest, wszyscy się się śmieją, że PiS to debile, mierni ale wierni itd. ale oni doskonale wiedzieli co robią. Podzielili naród aby w razie jakichś nie popularnych decyzji albo po prostu kryzysu ludzie się nie zjednoczyli wobec jednego wroga tylko kłócili się między sobą. W PiS jest ogrom miernot ale Ci na górze doskonale wiedzą co robią i do tego według mnie robią to bardzo dobrze a TVP to
  • Odpowiedz
@derek25: Kurski to jest mistrz. Szczerze nenawidzę gościa i plułbym na niego ale to jak pierze umysły suwerena to jest mistrzostwo świata i tego mu chyba długo nikt nie odbierze. Urban to sobie zapewne w uszy pluje jak ogląda TVP, że sam tak nie potrafił bo PZPR by rządziła do dzisiaj. Lewica nie lubi Tuska, PO Lewicy, wszyscy gardzą Konfederacją i nawzajem a PiS patrzy na to i się śmieje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: i wtedy wjechał wielki Lechu, wódz OTUA, z którego dziennikarze KAŻDEJ jednej telewizji mają bekę jak z nim rozmawiają, no może oprócz podobnie odklejonego skoku z rumburaka
jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz