Wpis z mikrobloga

Nie wiem z czego wynikają takie dobre relacje dudy z załeńskim, ale 2 kadencja dudy jest całkiem całkiem.

Robi dobrą robotę teraz, mam nadzieje, że zaowocuje to. Wcześniej zawetował lex czarnek, lex tvn i dzięki niemu unikniemy stania się węgrami v2.

Jest przeciwny zmiany ordynacji wyborczej, serio jeśli to by weszło, pis miałby 3 kadencje z większością. Chyba tylko dzięki niemu uda się do tego nie dopuścić. Pisowce i tak wygrają, ale przynajmniej bez większości

Gardzę pisowcami, ale uczciwie trzeba mu to przyznać. Może z tej prezentury coś jeszcze będzie - a wystarczyło tylko odciąć się od pis.

#ukraina
V.....e - Nie wiem z czego wynikają takie dobre relacje dudy z załeńskim, ale 2 kaden...

źródło: comment_1653225209JaDyKTTo4Zb5SAFR4MJeWk.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Vosemite: Że ludzie mają pamięć rybki Duda przylozyl rękę do decyzji pisu mamy rekordowa inflację a w telewizji propaganda jak za komuny jak nie gorsza i szczucie na opozycję
  • Odpowiedz
@Vosemite: tak, w sprawie ukrainy duda się zachowuje tak jak obywatele tego chcą, i gerneralnie dobrze wizerunkowo.

Ale to każdy prezydent by zrobił w miarę ok. Za bronka byśmy mieli to samo tylko z większym wieśniactwem, a za Trzaskowskiego jeszcze lepiej prezencyjnie.

Więc w sumie zrobił co do niego należało, raz czy drugi #!$%@? w trakcie 8 lat.
  • Odpowiedz
a za Trzaskowskiego jeszcze lepiej prezencyjnie.


@iAmTS: ehh nawet mi nie mów. Tydzień chory chodziłem jak trzasku przegrał.

Tak blisko było mieć w końcu ogarniętego prezydenta ()
  • Odpowiedz
@niko444: Zbytnie uogólnianie też jest złe. Trzeba pamiętać że partie polityczne są po to by wygrywać i rządzić. Sam PIS jako partia jest złożona z wielu stronnictw. Mamy obóz Solidarnej Polski z Ziobrą, mamy obóz Morawieckiego i jego ludzi, mamy Dudę i mamy Kaczyńskiego i ludzi mu oddanych. Wszystkie te obozy walczą o wpływy w jednym stronnictwie. Mają różną wizję w prowadzeniu polityki. Ba sam Kaczyński musi starać się wszystko
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Ależ oczywiście, że tak. wykopki jesteście bardzo skrajni jak to młodzieżówka.

To, że widzi się że ktoś podejmuje lepsze decyzje niż w przeszłości nie czyni z tego kogoś pisowca.

2 kadencja dudy jest lepsza i to jest fakt, ale to nie znaczy, że lecę na pis zagłosować. Tzn jeśli byłaby k0nfabulacja do wyboru i pis, to jako mniejsze zło wiadomo krzyżyk przy jarku
  • Odpowiedz
@Vosemite: kasa kto chce pomagać będzie miał dobre relacje z Załeńskim, bo jemu na tym zależy jak cholera. Dopiero po wojnie zobaczymy ile z tych znajomości będzie.
  • Odpowiedz
@Vosemite:

Gardzę pisowcami, ale……


@muak47: Ten mem jest głupi i szkodliwy, bo radykalizuje dyskurs. "Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam". Nie mieliśmy jeszcze po 89 roku dobrego rządu (no, poza krotkimi epizodami we wczesnych latach 90), ale też nie było tak, że każdy był absolutnie zły.
  • Odpowiedz
@Vosemite: Dudzie się trafiła jedyna w życiu okazja na poprawę wizerunku to korzysta. Podczas gdy wszyscy #!$%@?ą na RPP i glape, na pinokia i na ziobre to ten sobie robi międzynarodowy PR jako najbliższy sąsiad i najlepszy przyjaciel ofiary napaści
  • Odpowiedz